Home / Android / Paypal.Me Nedir?

Paypal.Me Nedir?

Paypal Meİnternet kullanımının gelişmesi ve hızla yaygınlaşması ile birlikte artık pek çok işlemleri bu devasa platform üzerinden yapmaya başladık. Okumadan bilgi edinmeye, alış verişten oyun oynamaya kadar pek çok farklı amaçlarda kullandığımız internette, en çok dikkat etmemiz gereken konulardan birisi güvenliktir. Özellikle alış verişlerde kredi kartı, banka kartı gibi bilgiler kullanıldığı için son derece risk oluşturmaktadır. Bu olumsuz durumdan etkilenmemek için güvenli ve hızlı bir ödeme kanalı ihtiyacı ortaya çıkmış.

Dünya üzerinde güvenilir bir ödeme aracı olarak kullanılan PayPal, her geçen gün sistemini yenileyerek kullanıcılarını memnun etmektedir. Her zaman her yerde kredi kartı bilgilerine gerek olmadığı için hızlı ve güvenilir olarak görülen Paypal, yeni servisi olan Paypal ME‘yi tanıttı. Peki, paypal me nedir? Paypal.me ile paypal üzerinden gelen ödemeleri kendi hesabınıza hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Şimdi de Paypal.me nasıl kullanılır hep birlikte bir göz atalım. İlk olarak paypal.me kullanabilmek için paypal hesabınızın olması mutlaka gerekiyor. Paypal.me üzerinden bir bağlantı oluşturarak bu bağlantıyı herhangi bir alanda paylaşarak tarafınıza para gönderilmesini talep edebilirsiniz. Para talep ettiğiniz arkadaşınız, aileniz veya diğer kişiler bu bağlantıya tıkladıktan sonra ilgili tutarı girerek tarafınıza para gönderimini tamamlayabilir. Her paypal işleminde olduğu gibi paypal.me de oldukça güvenli ve ücretsizdir. Bu harika servisi kullanmak için paypal.me hesabına paypal bilgilerinizle girmeniz ve bağlantı oluşturmanız yeterlidir. Bağlantıyı gönderdiğiniz herkes size para gönderebilecektir. Kısacası paypal.me ne işe yarar diye artık merak etmeyeceksiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir