Home / Android / Periscope “Giriş Yapılıyor” Hatası-Çözümü

Periscope “Giriş Yapılıyor” Hatası-Çözümü

periscope-giris-yapiliyor-takildiPeriscope giriş yapılmıyor. Wifi üzerinden Periscope uygulaması açılmıyor diyen kullanıcılarda Yükleniyor yazısında takılı kaldı diye sitemde bulunuyorlar. Periscope uygulaması 20 Kasım 2015 sabahı itibari ile açılmamaya başladı. Periscope uygulamasının açılmaması ile bir çok kullanıcı ayarlar kısmından uygulamanın ön belleğini ve verilerini temizledi.

Periscope Giriş yapılıyor çözümü

Bu işlemden sonra periscope hesabınızdan çıkış yapılmakta. Periscope uygulamasını tekrar açtığınızda k.adı şifre sormakta. K.adı şifre girdikten sonra Uygulamaya izin ver butonuna dokundunuz.Uygulamaya izin verdikten sonra Periscope uygulaması Giriş yapılıyor… ekranında takılı kalıyor donuyor giriş yapmıyor. Eğer Periscope uygulamasından kaynaklı bir sorun olsaydı kısa sürede çözülürdü ancak sorun bu sefer ciddi gibi. DNS değiştirme işlemi periscope girmenize yardımcı olabilir.Periscope giriş yap sayfamızda daha öncede Periscope açılmıyor neden açılmıyor sayfamızda sizlere bilgi sunmuştuk. Şimdide bir çok kişinin Play Store’da dile getirdiği gibi Giriş yapılıyor hatası geliyor ve kullanıcılar bunun için çözüm yolları aramakta.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir