Home / Android / PlayStation 4 Oyunlarına Tatil İndirimi!

PlayStation 4 Oyunlarına Tatil İndirimi!

PlayStation 4 Oyunlarına Tatil İndirimi!

PlayStation sahibi olanlar yarıyıl tatilinde oyun eksikliklerini kapatabilecekler. PlayStation Store’da ve mağazalardaki kampanyalar oldukça dikkat çekiyor. Detaylar yazımızda.

Sony PlayStation, yarıyıl tatiline özel olarak, 22 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasında sevilen PS4 oyunlarını karşımıza çıkardı. Bu kampanya tüm kullanıcıları sevindirecek gibi gözüküyor. PlayStation 4 Oyunlarına Tatil İndirimi!Sony Center, Teknosa, Overgame, Bimeks, Vatan, D&R ve Vatan mağazalarında belirttiğimiz tarihler arasında, en beğenien PlayStation 4 oyunları 69 TL ve 99 TL’lik indirimli fiyat etiketleriyle müşterilere sunulacak.Kampanya kapsamında yer alan oyunlar: Knack, Tearaway Unfolded, Infamous: Second Son, Killzone Shadow Fall, Driveclub, LittleBigPlanet 3 ve SingStar’ın fiyatları 69 TL’ye düştü.God of War III Remastered, Until Dawn, The Last of Us Remastered ve The Order: 1886 oyunlarının fiyatları da 99 TL’ye düşüyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir