Home / Android / Pokemon Co-Master Geliyor – Android Haberleri

Pokemon Co-Master Geliyor – Android Haberleri

Bir zamanlar Dünya ile birlikte ülkemizi de kasıp kavuran Pokemon efsanesi mobil platforma geliyor. 90’lı yılların sevilen animesi Pokemon dönemin çocuklarını, yani bizleri oldukça heyecanlandırdı. İşte Pokemon Co-Master ile ilgili ilk bilgiler.Japon yapımcı Satoshi Tajiri tarafından tasarlanan ve hayali karakterleri konu alan oyun, anime, kart oyunu ve manga serileri ile karşımıza çıkmıştı. 1996’da ortaya çıkan Pokemon Türkiye‘de de oldukça fazla ilgi görmüştü. Şimdi ise Pokemon serisi mobil oyun ile serüvene devam edecek.Geçen ayın sonuna doğru Nintendo Pokemon Sun ve Moon adlı iki yeni oyun duyurmuştu, şimdi ise The Pokemon Company tarafından yapılan duyuruya göre seriye yeni ve iddialı bir oyun katılıyor.

Pokemon Co-Master Nasıl Oynanacak?

Pokemon goPokemon Co-Master ismiyle piyasaya sürülecek olan oyun mobil platform için free2play türünde hazırlanmış. Pokemon yakalama ve savaş üzerine kurgulanan oyunda yapay zeka öne çıkıyor. Yapay zeka konusunda kendini ispatlayan Japon firması Heroz ile ortaklaşa yapılan oyun mobil platformu sallayacak gibi duruyor. Oyun kısaca sokakta, parkta, kısacası her yerde bulunan pokemonları harita yardımıyla bulup, kamerayı kullanarak yakalamak, diğer oyuncularla savaşmak ya da Pokemon değiştirmek üzerine kurulu.

Pokemon Go Oynanış Videosu Sızdı

Bu bilgilere ek olarak bugün Pokemon Go oyununun oynanaışı ile ilgili bir video sızdı, görüntülerde bir Bulbasaur nasıl yakalanır onu izleyeceksiniz, yakalandıktan sonra poke-ball’u nasıl salladığı ve akabinde kabullenmesi oldukça hoş olmuş.Öncelikle Japonya’da çıkacak olan oyun daha sonra Avrupa ve Kuzey Amerika’da sunulacak.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir