Home / Android / Pokemon Go Güncelleme Nasıl Yapılır

Pokemon Go Güncelleme Nasıl Yapılır

Herkesin heyecanla beklediği Pokemon Go oyunu için ilk güncelleme geldi ve hükümdarlığını sürdürmeye devam etti diyebiliriz.Oyun bildiğiniz gibi ülkemizde halen yok ama indirme ve güncelleme işini ülke değişimi ile İOS cihazlar için yapabilirsiniz.

İOS cihazlar için gelen güncelleme ise 1.0.1 olarak gelirken,Android işletim sistemine sahip cihazlar için farklı bir sürüm numarası ile geldi..Peki Pokemon Go oyunu güncellemesinde neler yer alıyor-Güncellemeden sonra artık Google ile girişde tam erişim istenmiyor.

Pokemon Go oyunu için çıkan çökme sorunlarından bazıları giderildi.-Oyun giriş kısmı ile ilgili düzenleme geldi.Bildiğiniz gibi oyun üzerinde birçok hata var ve bu hatalar kapatılmaya çalışılıyor.

Enkısa zamanda yeni güncellemeler ile düzeltilmeye devam edeceği benziyor.Pokemon Go oyununu güncellemek istiyorsanız ise İOS cihazlarda App Store üzerinden güncelleyebilir.Android işletim sistemine sahip cihazlarda ise Pokemon Go APK dosyasını indirip kurulum yapabilir.Pokemon Go oyunu üzerinde dediğimiz gibi halen çok fazla sorunlar devam ediyor.Eğer sizde farklı hatalar alıyorsanız Pokemon Go sorunlar ve hatalar alıyorsanız burada paylaşabilirsiniz…

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

One comment

  1. Meraba ben avea intouch 4 kullaniyorum ve guncelleme yaparken cihaziniz uygun degil hatasi aliyorum nasil yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir