Home / Donanım / Pokemon Go Oyunu Hazır

Pokemon Go Oyunu Hazır

Bizim gibi doksanlı yılları çocuk olarak geçirenlerin akıllarından hiç düşmeyen bir çizgi film serisi vardı; Pokemon. Her ne kadar çocukluğumu sokaklarda futbol, basketbol, saklambaç gibi oyunları oynayarak geçirmiş olsamda, Pokemon saatinde mutlaka evde televizyon başında olurdum. O zamanlardan bugünlere hep aklımda keşke pokemon dünyası gerçek olsa diye hayal kurmuşumdur. Gelişen teknoloji ile bu hayalim sanırım bir anlamda gerçek olmaya yaklaşmış oluyor. Nasıl mı? Pokemon Go oyunu ile Pokemon dünyası gerçek dünyamıza bir adım daha yaklaşmış oluyor.

Pokemon Go 2016 Yılında Tüm Platformlarda Oynanabilecek

Oyun 2016 yılında çıkacak ve orjinal oyunun çıkış tarihi ise 1996 yani bir anlamda Pokémon Nintento’da geçirdiği 19 yılın ardında 20. yılı hediyesini bize Android ve IOS platformlarına çıkaracak. Yapımcı ise ilk yapımcı ve oyun konsolu şirketi olan Nintendo.
Artık bizde sanal dünya üzerinde Pokemonlarımızı daha reel bir şekilde yarıştırabileceğiz. Kısacası Pokemon oyunları, 20’inci yaşını iOS ve Android uygulamalarıyla kutlayacak gibi gözüküyor. Pokemon Go’nun Trailer (tanıtım videosu) bile çok iddialı. Mutlaka izlemelisiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir