Home / Android / Popüler WhatsApp Uygulamaları

Popüler WhatsApp Uygulamaları

yıldızlı mesajlarBu yazımızda günümüzün en popüler yazışma programları arasında olan Whatsapp’ı konu edineceğiz. Bu kapsamda sizlere en iyi whatsapp uygulamaları konusunda bilgilendirmeler yapacağız. Bu sayede sizler de whatsapp’ın geniş ve etkin dünyasını daha yakından tanıma olanağına sahip olacaksınız. Konumuza geçmeden önce bu uygulamalara neden ihtiyaç duyulduğunu belirtmekte fayda var. Bu yazıda belirteceğimiz uygulamalarla birlikte whatsapp uygulamasını daha etkin ve verimli kullanabilmek mümkün olacaktır. Örneğin bu uygulamalar ile seçeceğiniz bir kimse çevrimiçi olduğu zaman bildirim alınabiliyor, whatsapp’a şifre konulabiliyor, sohbet yedekleri kolay bir şekilde alınabiliyor ve daha birçok işlem yapılabiliyor. İsterseniz şimdi hızlıca popüler whatsapp uygulamaları hangileridir onlara bakalım.

Whatalert ile başlamak iyi olacaktır. Bu uygulama ile belirlenen kişiler whatsapp’ta çevrimiçi oldukları zaman ya da profil fotoğraflarını değiştirdiklerinde anlık bildirim alınabiliyor. İkinci olarak tanıtacağımız uygulama Smart AppLock ile whatsapp dahil telefonda yüklü bulunan bütün uygulamalara şifre konulabilmektedir. Bir diğer uygulama Backup Text for Whats ile whatsapp konuşmaları metin dosyası halinde kaydedilebiliyor. Kaydedilen sohbetler bilgisayar ya da cep telefonunda sonradan okunabilir durumdadır. Dördüncü olarak tanıtacağımız uygulama WCleaner for WA ile ön bellek temizleme işlemi yapılmaktadır. Bu sayede sohbet geçmişi temizlenebilmektedir.

Popüler whatsapp uygulamaları arasında bilgi vereceğimiz son uygulama WFS: WA File Sender olacaktır. Bu uygulama ile Android telefondaki tüm dosyalar WhatsApp ile gönderilebilmektedir. Uygulama sayesinde apk, avi, exe, pdf, doc ve txt uzantılı dosyalar paylaşılabilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir