Home / Diğer Konular / Profesyonel outlook mail imza örnekleri

Profesyonel outlook mail imza örnekleri

Outlook, Gmail, Hotmail gibi hesaplarınız kullanabileceğiniz profesyonel imza örneklerini paylaşacağız. Mail imzaları, iletilerinizin altına otomatik eklenen altbilgilerdir.Eklediğiniz imzalar sayesinde, mail gönderdiğiniz kişiler kişisel bilgileriniz ve göreviniz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir. Bir mail imzasının olmazsa olmazları;

  1. Ad – Soyad
  2. Ünvan
  3. Şirket ismi
  4. Adres, telefon vb. iletişim bilgileri

Bu bilgiler haricinde birkaç ekleme daha yapabilirsiniz fakat imzanızda bu bilgilerin kesinlikle bulunuyor olması gerekmektedir. Bunlar haricinde sosyal medya hesaplarınızı, küçük notlar veya sevdiğiniz bir sözü imzanıza ekleyebilirsiniz. Eğer resmi ve ciddi duran bir imza istiyorsanız, imzanıza çok fazla gereksiz bilgi eklememenizde fayda vardır.

Mail imza örnekleri

1. Ad SoyadŞirkette çalışılan bölümÜnvanT: 0(123) 123 12 12 (D:) M: 0123 123 12 12isimsoyisim@mail adresim.comŞirket adres bilgileri2. İsim soyisimÜnvan0123 123 12 123. İmzanızın başına şirket logonuzu ekleyip daha dikkat çekici bir imza hazırlayabilirsiniz.4. Eğer ortak bir mail hesabı kullanıyorsanız şirket adres bilgilerini ön planda tutan bir mail imzası hazırlayabilirsiniz. Ortak mail hesaplarının imzasında genellikle isim soyisim kullanılmaz. 5. Mail imzalarınıza vesikalık fotoğrafınızı da ekleyebilirsiniz.6. Dilerseniz imzanıza sadece isim soyisim ve ünvanınızı da yazarak daha standart görünüme sahip bir imza oluşturabilirsiniz.Exchange kullanan şirketlerde genellikle imzalar otomatik olarak atanmaktadır. Eğer imzanızı kendiniz eklemeniz gerekiyorsa bu standartlarda bir imza belirleyebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir