Home / Android / Pushbullet ile Android bildirimlerini bilgisayara yansıtmak

Pushbullet ile Android bildirimlerini bilgisayara yansıtmak

Android’e nihayet giriş yapan IFTTT oldukça başarılı bir servis ancak incelemesinde de bahsettiğim gibi daha zengin bildirimler ve aynı bildirimleri Chrome’da da görmek için Pushbullet’i kullanmak sadece IFTTT’yi kullanmaktan daha verimli bir çözüm. Tabii ki bu öneriyi yapıp da, Pushbullet gibi Android’in güzelliklerini gösteren bir uygulamadan daha önce bahsetmiş olsak da detaylarını aktarmamak haksızlık olur.

Pushbullet yaklaşık 1 yıllık bir uygulama ve çıktığı dönemdeki temel amacı Chrome ile Android(ve artık Firefox, Windows‘da da) arasında köprü kurmaktı. Web’de dolanırken bir link görüyorsunuz ve kendinize mail atmak istemeyip bu linki bir şekilde cihazınıza aktarmak istiyorsunuz, Pushbullet sadece iki tık ile bunu gerçekleştiriyor ve link anında cihazınızda beliriyor, aynı şekilde mobil cihazınızdan da Chrome’a link, not, liste, resim ve herhangi bir dosya gönderebiliyorsunuz. Pushbullet’e yaklaşık iki saniyede Google hesabı ile üye olunabiliyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir