Home / Oyunlar / Redeemer %100 Türkçe Yama

Redeemer %100 Türkçe Yama

Çoğumuzun beklediği Redeemer için Donanımhaber üyelerinden BlogKaan Türkçe yamasını yayınlandı. Yazımızın sonunda indirme linkleri mevcut dilerseniz Türkçe yamayı indirebilirsiniz. Sözü uzatmadan çevirmenin notlarına ve paylaşılan detaylara geçelim.

Bu tarz kaliteli oyunları çevrilmesinde katkıda bulunanları herkesin ellerine kollarına sağlık. Ben bu tarz çalışmaların takdr edilmesi gerektiğinin farkında olunulması gerektiğini düşünenlerdenim. Aksi taktirde eğer bu yazıyı okuyorsanız hepimizin Steam hesabımda bulunan ve zevkle oynadığımız Redeemer için Türkçe yama hazırlama zahmetine girenlerin alkışlamaması tüm oyun camiası için bir ayıptır.
Çevirmen
Kaan AKYILDIZ(Teşekkürler)

Tester
A.LATİF YALçinKAYA(Teşekkürler)

Dosya Teknik İşlemleri
www.kaan.camera

Çevirmenden Notlar:

– Eğer hata/çevrilmemiş yerler görürseniz lütfen bize bildirin ki yamayı düzenleyelim. Geri dönüşleriz çok önemlidir.
– Oyun Türkçe karakterleri desteklememektedir. Eğer oyunda boş kutucuk/garip bir yazım karakteri görürseniz bu harflerden biri kullanılmış demektir. Lütfen bize bildirin.
– Yapımcıyla yaptığım görüşmede, yaptıkları bir proje kapsamında Türkçe ile beraber 3 dili daha kendi oyuncu topluluklarıyla çevirdiklerini ve gelecek güncellemede oyuna ekleyeceklerini belirttiler. İsterseniz onu da bekleyebilirsiniz.

Kurulum

Kurulum için bu videoyu kullanabilirsiniz. İşlemler ve dosya yerleri aynıdır. Sadece dosya adını Rivergame değil ExampleGame olarak düşünün. Son aşamada ise game.locres dosyasını
G:\SteamLibrary\steamapps\common\Redeemer\ExampleGame\Content\Localization\Game\en konumuna atın (Siz oyunu nerede kurduysanız bu değişir fakat attığınız game.locres doyasının ilk ExampleGame dosyası içinde olmasına dikkat edin. Yazdığım dizin yoluna bakarak işlem yapın çünkü iki tane var.)

Türkçe Yama İndirme Bağlantısı:
Redeemer Türkçe Yamayı İndir Rar şifresi yoktur kurulum için konuda alıntılanan açıklamayı okumanızı tavsiye ederim.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Counter Strike %100 Türkçe Yama

Orjinal ismi Counter Strike olan biz oyuncuların 1.6 olarak telaffuz ettiği Counter Strike 1.6 sürümü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir