Home / Android / Samsung Android 6.0.x Marshmallow için Xposed

Samsung Android 6.0.x Marshmallow için Xposed

Xposed-Framework-for-AndroidXposed Framework’ü Android 6.0.x Marshmallow yüklü Samsung cihazınıza yüklemek ister miydiniz?Xposed hakkında hiçbir bilginiz yoksa, lütfen öncelikle bu makalemizi okuyunuz. Bunun yanı sıra bilmenizi istediğimiz birkaç önemli var. Bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz önemli bilgileri okumadan aşağıdaki işlemleri uygulamamanızı öneriyoruz. Bunu denemek için sadece ve sadece “Android 6.0.x Marshmallow” yüklü Samsung marka bir cihaz kullanıyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca stock veya stock baz alınmış custom rom kullanıyor olmalısınız.Android 5.1.1 Lollipop yüklü bir Samsung cihaz kullanıyorsanız bu konumuzdaki işlemleri, Samsung cihazınızda Android 5.0.x Lollipop romunu kullanıyorsanız bu konumuzdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.Eğer Samsung markası dışında bir Android cihaz kullanıyorsanız Lollipop için Xposed veya Marshmallow için Xposed konularımıza bakmanız gerekmektedir.Burada paylaştığımız Xposed Framework, geliştirici tarafından Galaxy S6 (G920F) ve Galaxy Note 4 (N910C) cihazlarında denenmiş ve diğer Samsung modellerinde de sorunsuzca çalışacağı belirtilmiş. Ayrıca diğer Samsung modellerine sahip kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler yapılmıştır.Kurulum

  • İhtiyacınız olacak dosyayı cihazınıza göre indirin.Arm destekli bir cihaz kullanıyorsanız buradan indirin.Arm64 destekli bir cihaz kullanıyorsanız buradan indirin.
  • İndirdiğiniz dosyanın içerisinde .zip ve .apk uzantılı iki dosya mevcut. Bunları cihaz hafızasına kopyalayın.
  • .apk uzantılı dosyayı normal bir şekilde yükleyin.
  • Bunlardan .zip uzantılı olanını Custom Recovery ile yüklemeniz gerekmektedir. Cihazınız için Custom Recovery dosyasını bu başlıkta paylaşmış olabiliriz. Yoksa bu konumuzdan istekte bulunabilirsiniz.

Not: Cihazınızın Arm veya Arm64 destekli olup olmadığını öğrenmek için “Telefon Bilgileri” uygulamasını kullanabilirsiniz. Telefon BilgileriDownloadQR-CodeTelefon BilgileriDeveloper: SALRSoftPrice: Free Zaten buna benzer bir uygulamaya sahipseniz, kullandığınız uygulama içerisinde “CPU, Processor, Kernel Architecture” başlıklarında bu bilgiye ulaşabilmeniz mümkün.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir