Home / Android / Samsung Ekran Kilidi Şifresi Unuttum Ne Yapmalıyım ?

Samsung Ekran Kilidi Şifresi Unuttum Ne Yapmalıyım ?

Samsung ekran kilidi kırma yada ekran kilidi şifresi bulmak çok basit. Eğer ekran kilidin şifresini unuttuysanız sizlere vereceğimiz adımları uygulayabilirsiniz. Eski Samsung telefonumuzun şifresini aklımızda tutamamış olabiliriz yada yeni girdiğimiz bir şifre tam hafızaya kazınmadığı için aklımızdan çıkmış olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı eğer şifreyi bulmak zorundaysanız Samsung’un kendi sunduğu hizmet ile çözmeni çok kolay olacaktır.

1.Çözüm

1- Öncelikle şifreyi 3 kez yanlış giriyoruz ve aşağıda modeli mi unuttunuz diye bir seçenek çıkacaktır.2-Çıkan seçeneğe tıkladıktan sonra Samsung hesap bilgilerimiz ile giriş yapıyoruz.3-Giriş yaptıktan sonra şifrenizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ancak yine yeni bir şifre ise not etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

2. Çözüm

Bu çözüm ise artık en son başvuracağımız yöntemdir. Telefonumuza hard reset atmamız gerekiyor ve böylelikle telefonumuzun şifresi de kalkacak.1-Telefonumuzu kapatıyoruz.2-Ses açma +Home tuşu + Açma kapama tuşlarına aynı anda basarak telefonumuzu açıyoruz ve karşımıza “wipe data factory reset” seçeneği çıkacaktır. Buna tıklayıp telefonumuza hard reset atıyoruz.NOT: Bu en son seçenektir telefonunuzda eğer önemli şeyler varsa kayıp olabilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir