Home / Android / Samsung Galaxy Note 4 için Root ve CWM Recovery kurulumu

Samsung Galaxy Note 4 için Root ve CWM Recovery kurulumu

Root ve CWM Recovery kurulumu için gerekli olan tüm dosyaları topladık. Kurulum rehberinden yararlanarak kurulumu başarıyla tamamlayabilirsiniz. Kuruluma başlamadan önce cihazınızın Android sürümünün 4.4.4 KitKat olduğundan ve cihaz modelinin SM-N910S, N910F veya N910G olduğundan emin olun. Ayrıca cihazınızda oluşacak sorunlardan sorumlu değiliz. Yapamadığınız veya takıldığınız yerleri yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.

Kurulumdan Önce

  • Android sürümünü ve cihaz modelini kontrol edin: Ayarlar > Daha fazla > Cihaz hakkında hedefine ulaşarak öğrenebilirsiniz.
  • Batarya %60 ve üzeri olmalıdır: Kurulum esnasında cihaz bataryası normalin üzerinde tüketiliyor. Cihaz bataryası %60 ve üzeri değil ise kurulum yarıda kesilebilir.
  • USB Hata Ayıklama modunu etkinleştirin: USB Hata Ayıklama modu, herhangi bir bağlantı sorununu önlemek için cihazınızda etkin olmalıdır. USB Hata Ayıklama modunu Ayarlar > Daha fazla > Geliştirici seçenekleri hedefinden etkinleştirebilirsiniz. Eğer geliştirici seçeneklerine ulaşamıyorsanız Cihaz hakkında kısmından “Yapım numarası” tuşuna bir kaç kere basın.
  • Gerekli bilgilerinizi yedekleyin: Her ihtimale karşı gerekli bilgilerinizin yedeğini mutlaka alın.
  • Samsung Kies’ i kapatın: Odin3 FlashTool programını kullanacağınız için Samsung Kies’ i mutlaka kapatın. Samsung Kies, Odin3 programının bağlantısını kesecektir ve hataların oluşmasına neden olabilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir