Home / Android / Samsung Galaxy S4 Mini için KitKat Kurulumu

Samsung Galaxy S4 Mini için KitKat Kurulumu

Samsung’ un Galaxy S4 Mini için çıkardığı KitKat güncellemesi geçen haftalarda Rusya’ da dağıtıma başlanmıştı. Henüz Türkiye ve bir çok ülkede bu güncellemenin mevcut olmamasına rağmen Galaxy S4 Mini kullanıcıları göstereceğimiz talimatlar ile cihazına resmi KitKat güncellemesini kurabilir.

Peki bu güncellemede yapılan değişiklikler neler ? Durum çubuğunda bulunan beyaz simgeler göze çarpan ilk değişiklik oluyor. Bildirim çubuğu şeffaf bir görünüm kazanmış ve ekran kilidine müzik çaların kısayolu artık eklenebiliyor. Mevcut Samsung uygulamaları daha sade bir arayüze kavuşmuş. Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri de yapılmış. Zaten Galaxy S4 Mini için giderilmesi gereken en önemli sorun şebeke hatası ve sebepsiz yere donmalardı. Bu sorunlar KitKat güncellemesiyle ortadan kalkmış. Telefon, Mesaj, İnternet Tarayıcısı gibi sistem uygulamaları ön bellekten silinse bile hızlı açılıyor.

Gerekli Dosyalar

  • Odin
  • Samsung USB sürücüleri
  • Android 4.4.2 KitKat 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir