Home / Android / Samsung Galaxy S6 Edge Hard Reset Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 Edge Hard Reset Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 Edge Hard Reset, Factory Reset yani Sıfırlama işleminde sistem verileri ile uygulama verileri, uygulama ayarları ve indirilen uygulamalar, Rehber ve mesajlar dahil olmak üzere TÜM veriler silinir. Bu işlemi kesinlikle gerekli ise gerçekleştirin. Yedek almanızı tavsiye ediyoruz.  Sıfırlama  işleminde cihazınızın şarj seviyesinin %50 oranından  az olmamasına dikkat edin. Bu işlemi yapmak zorunda iseniz aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.Yapılan işlemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir.

Galaxy S6 Edge Desen Kilidi Sorunu, Galaxy S6 Edge  Hard Reset, Galaxy S6 Edge  Model Kilidi Sorunu, Galaxy S6 Edge Sıfırlama,

Şimdi aşağıdaki adımları uygulayın.Galaxy S6 Edge Model Kilidi Sorunu için Çözüm:1. Ses Yükseltme + Menü Butonuna ve Güç Butonuna basarak 5 – 10 saniye kadar bekleyin. Samsung Logosu geldiği anda parmağınızı güç butonundan kaldırarak bekleyin. Ekrana aşağıda görüldüğü gibi  Android System Recovery  başlığında  menü gelecek.  2. Wipe data/factory reset bölümüne Ses Azaltma butonu ile gelerek Açma-Kapama Tuşu  ile onaylıyoruz.  3. Yes — delete all user data seçeneğine gene Ses azaltma Butonu ile gelerek Açma-Kapama Tuşu  ile onaylıyoruz.  4. Reboot System Now seçeneğine gelerek Açma-Kapama Tuşu ile onaylıyoruz  30 sn bekliyoruz. Cihazda sim kart takılı ise pin kodunu isteyecektir. Pin kodunu girip onaylıyoruz. Reset işlemini böylelikle tamamlamış olduk ? 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir