Home / Android / Samsung Galaxy Telefonlara Android 4.4.4 Sürümü Geliyor

Samsung Galaxy Telefonlara Android 4.4.4 Sürümü Geliyor

Android 4.4.4 sürümünü bekleyen Samsung Galaxy akıllı telefon sahiplerine iyi haber! Samsung, güncelleme alacak Samsung Galaxy ailesi üyelerini açıkladı. Samsung Galaxy akıllı telefonların çoğu Android 4.4.4 sürümü ile yakın zamanda buluşacak.Bu modellerden bazıları için Android 4.4.4 sürümü test edilmiş ve sunulmaya hazır durumda iken, bazı telefonların testleri devam etmekte. Bunun yanında Samsung Galaxy ailesinin bazı üyeleri Android 4.4.4 için biraz daha beklemeliler.İşte Samsung’un, Android 4.4.4 sürümü sunacağı Samsung Galaxy model akıllı telefonların listesi:samsung galaxy android 4.4.4Bu listeye göre Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 3 (Exynos) ve Samsung Galaxy Note 3 (Snapdragon) modelleri için testler tamamlanmış durumda. Bu modellerin kullanıcıları Ekim ayı içinde Android 4.4.4 sürümünü bekleyebilirler.

Bazı Samsung Galaxy Telefonlar Android 4.4.4 İçin Kasım Ayını Bekleyecek

Samsung Galaxy S4 (Exynos), Samsung Galaxy S4 (Snapdragon) ve Samsung Galaxy Note 3 Neo modellerinin kullanıcıları ise bu telefonlar henüz final testinde oldukları için güncellemeyi Kasım ayında alacaklar.Geri kalan Samsung Galaxy S4 Mini ve Samsung Galaxy S4 Mini Duos, Samsung Galaxy Grand 2 ve Samsung Grand 2 Duos ile Samsung Galaxy Note 2 ve Samsung Galaxy Note 2 LTE akıllı telefonlar henüz teste girmiş değil. Yani bu demek oluyor ki bu Samsung Galaxy ailesi üyeleri telefonların sahipleri güncelleme için Kasım ayı sonunu beklemek durumundalar.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir