Home / Android / Samsung Hub Nedir?

Samsung Hub Nedir?

Samsung Hub nedirTeknoloji devi Samsung, tüm ürünlerinde müşteri memnuniyetini ve veri güvenliğini arttırabilmek için her geçen gün yeni uygulamalar ve özellikler geliştirmektedir. Bu özelliği sayesinde ülkemizde en çok satan elektronik ürünler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda Samsung’un çıkarmış olduğu akıllı cihazlarında kullanılabilen bir nevi alış veriş mağazası olan Samsung Hub da bu bahsettiğimiz faydalı özelliklerden birisidir. Yazımızın devamında Samsung Hub nedir, ne işe yarar gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

İlk olarak Samsung Hub nedir ondan bahsedelim. Güney Kore devi Samsun üretmiş olduğu Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy Note 2 ve Galaxy Note 3 modellerinde alış veriş marketi olarak Samsung Hub’u geliştirdi. Bu 4 cihazında çalışan Hub, elektronik kitaptan müziğe, filmden oyunlara kadar pek çok paylaşım barındırmaktadır.

Samsung Hub hesabı alan tüm kullanıcılar bu platforma giriş yaptıktan sonra cihazları ile uyumlu olan verilere erişerek kullanmaya başlayabiliyor. Burada yer alan tüm ürünlere ulaşabilmek için gerekli olan Samsung Hub hesabı henüz yok ise kısa sürede alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Samsung Hub hesabı aldıktan sonra giriş yaptığınızda yukarıda bahsedilen cihazlardan hangisi sizin cihazınız ise ona uygun içerikler karşınıza gelecektir. Buradan da istediğinizi satın alarak kullanımına başlayabilirsiniz. Bu alandan satın aldıklarınızı aramak için uğraşmanıza gerek yok. Tüm ürünler sizin için tek bir çatı altında toplanır ve kullanımınıza sunulur.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir