Home / Android / Samsung Numara Gizleme Nasıl Yapılır?

Samsung Numara Gizleme Nasıl Yapılır?

Samsung numara gizleme nasıl yapılırÜlkemizde en çok satan akıllı telefon markalarından birisi olan Samsung, her geçen gün çıkarmış olduğu yeni cihazlarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Bu yazımızda Samsung tarafından üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan akıllı telefonlarda numara gizleme ve numara gizleme kaldırma nasıl yapılır onlardan bahsedeceğiz. Öncelikle Samsung numara gizleme nasıl yapılır ondan bahsedelim.

Samsung numara gizlemek için öncelikle telefonunuzun ana menüsüne gelin. Buradan Ayarlar seçeneğine dokunarak açın. Ayarlar menüsünden arama ayarlarına gelin. Buradan karşınıza Ek Ayarlar seçeneği gelecek. Ek ayarlara giriş yaptıktan sonra Arayan Kimliği’ni seçin. Seçimden sonra karşınıza 3 farklı seçenek gelecektir. Bunlar, Varsayılan Ağ, Numarayı Gizle ve Numarayı Göster seçenekleridir. Samsung numara gizlemek için buradan Numarayı Gizle seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Aynı şekilde Samsung numara gizleme kaldırmak için de bu yolu izleyerek Numarayı Göster seçeneğini aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Samsung numara gizleme ve Samsung numara gizleme kaldırma işlemleri için izleyebileceğiniz bir diğer alternatif yol daha bulunmaktadır. Bunun için öncelikle telefonunuzun ana menüsünden Telefon seçeneğine dokunun. Daha sonra sol alt köşede yer alan Menü alanına dokunun. Açılan ekranda Arama Ayarları’nı seçin. Buradan Ek Ayarları seçin ve Arayan Kimliği’ne dokunun. Buradan sonraki ekranda açılan menüden ister telefonun numarasını gizlemeyi ister gizlenmiş numarayı yeniden göstermeyi seçebilirsiniz. Samsung numara gizleme ve Samsung numara gizleme kaldırma işlemi bu kadar kolay ve kısa olmaktadır:

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

3 yorumlar

  1. yaptm dediginiz yerı buldum ama hala karsımdakı kısıyı gizliden arıyoo

  2. dediginiz yerı daha once bulldum yaptm ama olmuyo yine karsımdakı kısıyı gizlidn arayoo

  3. s3 mini vadafone numaram karşıda özel veya gizli olarak çıkıyor.ayarları yaptığım halde değişmiyor.neden olabilir acaba…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir