Home / Android / Samsung’dan Windows Phone’lu Sızıntı

Samsung’dan Windows Phone’lu Sızıntı

Samsung, son günlerde Galaxy S5 ile akıllı telefon dünyasının gündemine oturmuşken şimdilerde ise Android işletim sistemi olmayan yeni bir cep telefonu ile piyasaya yeniden merhaba demeye hazırlanıyor.

Son teknoloji haberlerinde ağırlıklı olarak Galaxy S5’e ait dedikodular ve sızıntı haberlerden bahsederken şimdilerde ise teknoloji devi Samsung’un Windows Phone’lu yeni bir telefon modelinin özellikleri sızdı.

Heniz ismi tam olarak bilinmeyen fakat model numarası SM-W750V olarak bir akıllı telefon, sızan haberlere göre yaklaşık 5 inç’lik dev bir ekrana sahip. Bu telefonun model numarasından Windows Phone’lu olduğunu anlayabiliyoruz ve karşımıza 5 inç’lik bir ekran ile çıkacak. Cihazın tahmini fiyatı ise ortalama 540 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Samsung’un yeni Windows Phone’lu cihazının fiyatına göz attığımızda orta ve üst seviye arasında bir telefon olacağını düşünebiliriz. Samsung cehpesinden ise yeni modeli ile ilgili herhangi bir resmi açıklama henüz gelmedi.

Samsung'dan Windows Phone'lu Sızıntı

Samsung her ne kadar Galaxy Note 3 veya Galaxy S4 gibi Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları ile oldukça popüler olsada Ativ S gibi Windows Phone’lu gayet iyi modelleri bulunuyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir