Home / Diğer Konular / Sigara İçenler için Cilt Maskesi

Sigara İçenler için Cilt Maskesi

Sigara içmek birçok sağlık sorununa yol açıyor. Bu sağlık sorunlarının yanı sıra bir de cildinize zarar veren etkisi gözden kaçmamaktadır. Bazı bireylerde daha fazla gözlenen cilt sararmalarının büyük kaynağı sigara içmektir. Sigarayı bırakmak en doğru çözüm olsa da tiryakiler için bir maske hazırladık. Sigara içenler için hazırlanan bu maske sayesinde sarartılardan kurtulabilirsiniz.

Sigara İçenler için Cilt Maskesi Malzemeleri Nelerdir?

Sigara İçenler için Cilt MaskesiLimon Suyu (3 damla bu maske için yeter. )Armut Kabuğu ( 1 tane armudun kabuğu yetmektedir. )Karbonat ( Dolacak şekilde 1 çay kaşığı. )Zeytinyağı ( 1 tatlı kaşığı ayarında. )Yoğurt ( 1 yemek kaşığını dolduracak şekilde. )

Sigara İçenler için Cilt Maskesi Yapılışı

Sigara İçenler için Cilt Maskesi 2Cilt maskesini hazırlamak için gerekli olan tüm malzemeleri satın alın. Malzemeleri hazır ettikten sonra kase şeklinde bir kap alın ve tüm malzemeleri yukarıda belirtmiş olduğumuz ölçüde kaba koyun. Sonra koyulan malzemeleri bir kaşık yardımı ile karıştırın. Bu şekilde kolay ve hızlı olarak maskeyi hazırlayabilirsiniz.

Sigara İçenler için Cilt Maskesi Uygulanışı

Sigara İçenler için Cilt Maskesi 3Yukarıda belirttiğimiz şekilde maskeyi hazırladıktan sonra sarartıların bulunduğu bölgeye sürmeniz gerekiyor. Sürdükten sonra maskeyi 15 dakika kadar yüzünüzde bekletin. 15 dakikanın sonunda yüzünüzü yıkayın. Kurulamayı ihmal etmeyin. Bu maskeyi haftada sadece 1 kez uygulamanız cildinizde meydana gelen sarı lekelerden kurtulmanız için yeten etken olacak.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir