Home / Android / Skype’ta Artık Videolar Kayıt Edilebiliyor

Skype’ta Artık Videolar Kayıt Edilebiliyor

Skype'ta Artık Videolar Kayıt Edilebiliyor

Skype, Android sürümünde oldukça önemli bir güncelleme aldı. Güncellenen Skype yeni özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Güncellemenin detayları yazımızda yer alıyor.

Popüler sesli ve görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması Skype, Android sürümünü güncelleyerek kullanıcılarına bazı yeni özellikler sundu. Masaüstündeki versiyonu daha çok kullanılıyor olsa da mobil platformunda üstüne düşen Skype, uygulamasını geliştirmeye devam ediyor.

Skype'ta Artık Videolar Kayıt Edilebiliyor

Yenilikler Neler ?

Skype, Android sürümüne getirdiği güncelleme ile kullanıcılarının kendilerine gönderilen videoları, isteğe bağlı olarak kaydetmesine izin veriyor.Bu özelliğin yanında Skype görüşmelerinizi daha iyi kontrol edebilmeniz için okundu, silme olarak işaretleme veya bildirimleri kapatma gibi özeliklerin bulunduğu araç çubuğunu açmak için son görüşülenler sekmesindeki kişiye yada sohbete basılı tutmanız yeterli oluyor. Fotoğraf galerinizdeki fotoğrafları da artık doğrudan Skype grup sohbetlerine gönderebiliyorsunuz. Hali hazırda aktif olan yeni özellikleri kullanabilmeniz için Skype uygulamasını güncellemeniz yeterli olacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir