Home / Android / Snapchat Efektleri Nasıl Kullanılır ?

Snapchat Efektleri Nasıl Kullanılır ?

Snapchat Lenses özelliğinin ardından kullanıcılarının kimisi Lenses özelliğini kullanamıyor. Bu sorun için öncelikle buradaki konumuza göz atabilirsiniz. Genel sebeplerinden bir tanesini telefon modelinizin düşük olması ve bunun için yapacak bir şey yok. İkinci çözüm ise yine yukarıda belirttiğimiz konuda yer alan bir uygulama sayesinde Android kullanıcılar efektlerden faydalanabilir. Üçüncü sorun çözümünü ise aşağıdaki anlatımımızda sizlere vereceğiz. Böylelikle snapchat efetklerini çok kolay bir şekilde telefonunuzda kullanabileceksiniz.

Snapchat Efektleri Sorunu Çözümü

Telefon modeli desteklediği halde kimi kullanıcılar aşağıdaki ayarları yapmadıkları için Snapchat efektlerini kullanamıyorlar. Efektleri kullanabilmek için öncelikle Snapchat ayarlarına giriyoruz.snapchat efetler nasil kullanilir - 1Ardından “Filters” seçeneğini işaretliyoruz.snapchat efetler nasil kullanilir - 2 Eğer yukarıdaki ayarları yapmazsanız herhangi bir şekilde efektler aktif olmayacaktır ve efektleri kullanamayacaksınız.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir