Home / Android / Snapchat Güncellemesi Yenilikler – Snapchat Lenses

Snapchat Güncellemesi Yenilikler – Snapchat Lenses

Snapchat uygulaması dün büyük bir güncelleme aldı ve bu güncelleme ile bir çok yeni yenilik geldi. Sürekli güncellemeler geliyor uygulamalara ancak bu denli büyük güncellemeler nadir olarak geliyor. Profil resmi koyma , animasyonlu selfie , kişi engelleme kolaylıkları gibi bir sürü özellik. Şimdi bu güncellemeler ile bizlere gelen yenilikler neler bunlara bakacağız. Sizler için Snapchat Android uygulamasının güncellemesini inceledik ve gördüğümüz yenilikleri taradık. Bir çok ara yüz yeniliği gelirken fonksiyon olarak da yenilikler bulunuyor. Bu yenilikleri elde etmek için öncelikle Snapchat uygulamasını buradan güncelleyiniz. Tüm resimler ve incelemeler tarafımızdan yapılmıştır.Ayrıca Snapchat Lenses konusuna göz atabilirsiniz.

Snapchat Anismasyonlu Selfie Çekme – Lenses Özelliği

snapchat lensesŞuan valla bizde denedik bu fotoğraf çekerken yüzümüze tıklamayı ama bırakın yüzümüze nereye tıklasak da olmadı ancak bunu deneyeceğim daha kesin bir şey yok. Yada güncelleme ile bu sorun düzelebilir. Normal şartlar selfie çekme modunda iken yüzünüzü ortalayın biraz bekleyin algılasın ve sonra yüzünüze tıklayın. Böylelikle efektler yapabiliyorsunuz ancak bende olmadı. Buradaki anahtar nokta yüzünüze kamerayı tuttuktan sonra biraz beklemek…

Snapchat Görünen Adınızı Değiştirme

IMG_2997Snapchat’e gelen yeni özelliklerden bir tanesi ise görünen adınızı değiştirebiliyorsunuz. Artık kayıt olduğunuz o garip isimle snap atmanıza gerek kalmıyor. Bunu yapmak ise çok kolay ve hemen yapabilirsiniz. Yapmak için öncelikle Snapchat uygulamasına giriyoruz. Yukarıda ortada bir snapchat logosu var ve o logoya tıklıyoruz. Bu logoya tıkladıktan sonra yukarıda ki ekran gelecektir. İsminizin üzerine tıklayın ve değiştirme için farklı bir ekran çıkacaktır. Buradan isminizi değiştirebilirsiniz.

Snapchat Profil Resmi Koyma

IMG_2997IMG_3004Snapchat uygulamasında artık profil resmi de ekleyebiliyorsunuz. Bu profil resmini eklemek için az önceki ismimizi değiştirme sayfanın aynısına giriyoruz ve ortadaki büyük snapchat logosuna tıkladığımızda zaten resim çekme kısmı gelecektir. Uyarı olarak belirteyim. Ard arda bir çok fotoğraf çekilecek bu nedenle ona göre hazırlanın.

Snapchat Kişi Engelleme

IMG_2999Snapchat kişi engelle kişi düzenlemelerine gelen yeniliklerden bir tanesi bu yenilik sayesinde bir kişiyi çok kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz. Kişilerden size Snap atan ve rahatsız eden kişiye tıkladığınızda sol üstte açılır bir menü bulunuyor. Buna tıkladıktan sonra kişi engelleme seçeneğini görebileceksiniz. Bu seçenek ile engelleme işlemini yapabilirsiniz.

Diğer Yenilikler

Sohbeti kaydetmek için üzerine dokunabilirsiniz.Küçük resmi tam ekran görmek için üzerine dokunabilirsin.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir