Home / Android / Snapchat Hesabı Silme (Kesin Çözüm)

Snapchat Hesabı Silme (Kesin Çözüm)

Snapchat hesabını silmek çok kolaydır. Ancak Snapchat’ın hesap silme sayfası Türkiye’den gelen ip adreslerini engellemektedir. Bunun için öncelikli olarak vpn uygulaması/programı yüklemek gerekmektedir. Eğer Snapchat hesap silme işlemini telefonunuzdan yapacaksanız aşağıdaki vpn uygulamalarından birini yükleyin ve ip adresinizi değiştirin.Hotspot Shied Android indirHotspot Shied iOS indirHotspot Shield Windows Phone indirYukarıdaki linklerden telefonunuza uygun olanı indirin. Veya Hola ücretsiz VPN, SuperVPN, OpenVPN gibi ücretsiz IP değiştirme uygulamalarını deneyebilirsiniz.Daha sonra support.snapchat.com/delete-account snapchat hesap silme linkine tıklayarak Snapchat hesap silme sayfasına giriş yapın. Username ve Your Password alanlarına Snapchat kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp onaylayın. Artık hesabınız silinmiş olacak.İsterseniz bilgisayarınız üzerinden de snapchat hesabınızı silebilirsiniz. Yine bir ip değiştirme programı yükleyin ve ardından www.snapchat.com sitesine giriş yapın. Buraya tıklayarak Hotspot Shield programını indirebilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki adımları izleyin.

  • Sayfanın en altında yer alan Support linkine tıklayın.
  • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Sign In linkine tıklayın, kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra Sign In diyerek giriş yapın.
  • Açılan sayfada Learning the Basics linkine tıklayın.
  • Bu safyada hesap ayarları sayfasına gitmek için Account Settings linkine tıklayın.
  • Açılan menünün alt taraflarında yer alan Delete an Account seçeneğini seçin.
  • Son olarak açılan sayfada kullanıcı adı ve şifrenizi girip Delete my Account butonuna tıklayın.

2889

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir