Home / Android / Snapdragon 840 İşlemciye Sahip Galaxy S8’ler Geliyor!

Snapdragon 840 İşlemciye Sahip Galaxy S8’ler Geliyor!

Snapdragon 840’lı Yeni Galaxy S8

Samsung, 2017 yılında ikinci amiral gemisini piyasaya çıkarmayı planlıyor. SM-G9600 kod adına sahip telefonun test sonuçları sızdırıldı!

SM-G9600 kod adı ile Geekbench testinde görülen Samsung‘un yeni amiral gemisi, Qualcomm‘un yeni işlemcisi Snapdragon 840‘u kullanıyor.Samsung, bir amiral gemisini piyasaya sunduğu anda diğeri üzerinde çalışmaya başlıyor. Bu yıl çıkan telefonlar arasında en sevileni olan Galaxy S8 ve çok kısa zaman içerisinde tanıtılacağını düşündüğümüz Galaxy Note 8, alanında ilk olarak iki amiral gemisi. Samsung ise şimdiden bir sene sonra çıkarmayı planladığı yeni amiral gemisi üzerinde çalışmaya başlamış bile.Snapdragon 840’lı Samsung Galaxy S8Resmin büyük halini görmek için buraya tıklayın!SM-9600 kod adlı model, Galaxy S8 Mini veya Lite adı ile tanıtılabilir. Bununla beraber yine bir ilk olması beklenen cihaz, yeni bir model olarak tanıtılabilir. Durumda böyle olunca gözler bir sene sonra tanıtılması planlanan Galaxy S9‘a çevrilebilir.Geekbench testinin sonuçlarına göre SM-9600 kod adlı cihaz, 1.77 GHz hızına sahip 4 çekirdekli bir yonga ile gelecek. Tek çekirdekli işlemci ile 1782, çok çekirdekli işlemci ile 4212 puan aldı. İşlemcinin kod adı “sdm840” olduğu için, telefonun Snapdragon 840 işlemcisini kullanacağını düşünüyoruz.Samsung‘un bu yeni sürpriz telefonu 4GB RAM ile gelecek ve Android‘in son sürümü olan Android 7.1.2 Nougat ile gelecek. Cihazın kamerası veya ekranı hakkında şuan net bir bilgiye sahip değiliz ama önümüzdeki günlerde telefon hakkında daha detaylı bilgilere sahip olunca, sizlerede aktarırız.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir