Home / Diğer Konular / Şok Market müşteri hizmetleri iletişim Şok Market şikayet çağrı merkezi numarası

Şok Market müşteri hizmetleri iletişim Şok Market şikayet çağrı merkezi numarası

Şok Market müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız ve şikayetiniz varsa hızlı bir şekilde müşteri temsilcisiyle görüşmek için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz. Şok Market müşteri temsilcisi numarasına bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şok Market çağrı merkezi iletişim destek telefon numarasını arayabilirsiniz…Şok Market Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için;

0212 576 3300

Numaralarını kullanabilirsiniz.Beklemeden hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız telefonunuzun tuşlarından 0’ı tuşlayınız.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

One comment

 1. TAHİR SAATÇI

  ŞOK MARKET YETKİLİLERİNE…
  Ben Tahir Saatçı
  Emekliyim. Yaşım ise hayat çizgisinin inişine az bir zaman kaldı.
  Herkesler gibi bende, ya Bakkal’ımdan, ya da marketlerden alışveriş yapmaktaydım.
  Ta ki; Şok Ailesi ile tanışıncaya dek.
  Önceleri Yalıntaş Mah. yolu üzerindeki marketinizden daha sonra da evime yakın olan Yunus Emre Mahallesindeki mağazanızdan bütçemin elverdiğince alış-veriş yapmaktayım.
  Beni marketinize yönlendirilmenin başlıca sebebi fiat uygunluğundan önce Personelinizin güler yüzlülüğü, cana yakınlığının oluşu.
  Dünya ahiret bacım, kızım olsunlar, onların güler yüzle bizleri karşılamaları, ilgilenmeleri, hal, hatır sormaları, ne bileyim itici bir yaklaşımları var ki, ben gibi diğer müşterileriniz de ellerimizden gelse gün boyu hem alış-veriş ve hem de personelinizin doyumsuz sohbetlerini dinlemiş olsak.
  Diyeceğim o ki, böyle seçkin, böyle güler yüzlü, tatlı dilli personeliniz ile bizlere hizmet verdiğiniz için hem mahallem ve hem de şahsım adına sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir