Home / Diğer Konular / Sony Akıllı Saati SmartWatch 3 IFA 2014 Konferansında Tanıtacak

Sony Akıllı Saati SmartWatch 3 IFA 2014 Konferansında Tanıtacak

Sony Akıllı saat piyasasında erken varolmanın verdiği avantaj ile özgün ürünler ortaya çıkartabiliyor. Yeni modeli SonySmartwatch 3 isimli yeni nesli akıllı saat olması bekleniyor.

sony-smartwatch-3-Yeni_Akilli_Saati_GeliyorAkıllı saat sektöründe çarpıcı ürünleri ile tanınan ve akıllı saat sektöründe liderliği hedefleyen Sony, IFA 2014 fuarı için süpriz yapabilir. Donanım otoritelerince konuşulan Sony’nin fuarda yeni akıllı saati SonySmartwatch 3 tanıtacağı yüksek sesle söylenmekte. Japonya teknoloji sitelerine göre Sony, IFA 2014 fuarında Smartwatch 3 akıllı saatini tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung, LG gibi rakipleri Android Wear işletim sistemine sahip cihazlara yönelmişken, Sony akıllı saatinde de geliştirme projesini kendi yürüttüğü işletim sistemine sahip cihazlar üretmekte. Sektörde özgünlüğü ve Cep telefonlarında olduğu gibi Google bağımlılığı azaltmak isteyen Sony için hiç de şaşırtıcı bir hamle değil elbette. SmartWatch 2 piyasaya çıkması ile aynı yansıtmalı ekranı kullanan SmartWatch 3 yoğun güneş ışığı altında kaliteli görünürlük vaad edecek. Çözünürlük bazında incelendiğinde daha da arttırıldığı da not düşülüyor.

Tüm bunların yanında SmartWatch 3 akıllı saate gömülü WiFi yongası ile geleceği konuşulan konular arasında. Bu şekilde herhangi bir akıllı telefona bağımlı olmada internete bağlanabilecek. Bu şekilde akıllı saatin pek çok işlevsel özellik kazanabilecek. Bekleildiği şekilde su, yoz gibi çevresel etmenlere karşı dayanıklı olması sağlanacak. Ayrıca cihazın bir ilk olma özelliği taşıyarak kablosuz şarj özelliğine sahip olması konuşulan konular arasında.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir