Home / Donanım / Sony Walkman NW-ZX100

Sony Walkman NW-ZX100

Merhaba arkadaşlar şimdi yakışıklı mı yakışıklı güzel mi güzel alımlı mı alımlı bir Mediaçalar tanıtacağım.İfa 2015 fuarında tanıtılan Sony Walkman NW-ZX100  Kaliteli görüntüsü minimalistik tasarımı ile kullanışlı yapısıyla Sony Cihazı yıllara meydan okuyan tasarımı ile hiçbirzaman çizgisini bozmuyor..

Yan Taraftaki kontrolcüler mükemmel özellikler sunuyor..Retro Havasında Minimalistik tasarımda.. Keyfi Sonunda =)

USB Kablosu

Başlangıç Kılavuzu

Kullanma Kılavuzu

Ara Parça (Taşınır Amplifikatör için)

Kulaklık (1) MDR-NW750N veya MDR-NW750NE

Kulaklık başlığı (1 set)

Klips (Kulaklık için)

Rakipsiz ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile en yoğun dijital müzik deneyimini yaşayın. Müziği CD’ye göre daha yüksek bir hızla yakalayan, saniyede alınan ses örneği sayısını ve her örneğin bit hızı doğruluğunu artıran Yüksek Çözünürlüklü Ses, sanatçıların müziğini ödün vermeden kulaklarınıza taşır. Duygu dolu bir deneyim için her nefesi ve ince hareketleri duyun.

Gürültü Engelleme özellikli kulaklık müziğinizi ön plana çıkarır

Özel Gürültü Engelleme özellikli kulaklık 1içeren NW-ZX100 serisi, etrafınızdaki tüm seslere karşı kendinizi izole etmenizi sağlar. Bulunduğunuz ortama göre tercihinizi yapın, ortam gürültüsünü Gürültü Engelleme ile sınırlayarak kendinizi müziğin ahengine kaptırın ve daha keyifli bir dinleme deneyimi yaşayın.

Birinci sınıf ses için birinci sınıf bileşenler

NW-ZX100 üstün netlik ve ses kalitesi için optimize edilmiş güncel devre sistemine sahiptir. Sert çerçeve, geliştirilmiş lehimli empedans ve düşük dielektrik kart, nefes kesici bir taşınabilir ses deneyimi için bir araya geliyor.

Yüksek Çözünürlüklü Ses için Direct Stream Digital (DSD) oynatma

Yüksek Çözünürlüklü Ses için özel olarak tasarlanan Direct Stream Digital (DSD) ses codec’iyle stüdyo kalitesinde ses keyfini yaşayın. Bu 1 bit format, çok yüksek frekanslı 1’ler ve 0’lardan oluşan bir akış kullanarak ses dalga formlarını geleneksel codec’lerden daha yüksek bir çözünürlükte yeniden oluşturur. Sonuç olarak daha net ve canlı Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesi elde edilir.

S-Master HX dijital amplifikatör: ses saflığında son nokta

S-Master HX dijital amplifikatörle en iyi Yüksek Çözünürlüklü Ses deneyimini yaşayın. Basitleştirilmiş, tamamen dijital bir sinyal yolu kullanan S-Master HX, yüksek çözünürlük formatlarının nüanslarını ve geniş frekans aralığını üretir. Klasik amplifikatörlerin aksine, dijital sinyali hoparlör çıkışının hemen öncesine kadar koruyarak bozulmayı önler ve tıpkı sanatçının amaçladığı gibi Yüksek Çözünürlüklü Ses sağlar.

DSEE HX müzik dosyalarınızı geri yükler

CD kalitesinin ötesine geçin. Özel DSEE teknolojimizi temel alan DSEE HX, sıkıştırılmış ses dosyalarının kalitesini Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın seviyeye yükseltir. Sıkıştırma işlemi sırasında kaybolan orijinal kaydın ayrıntılarını geri kazandıran DSEE HX tüm müzikleriniz için zengin, stüdyo kalitesinde bir ses deneyimi sunar.

Sınırsız çalma listeleri için genişletilebilir depolama alanı

NW-ZX100 serisinin sunduğu genişletilebilir 128 GB belleğinin yanı sıra bir microSD kart girişi de bulunur, bu sayede hareket halindeyken bile en büyük müzik koleksiyonlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Daha uzun dinleme için geliştirilmiş pil ömrü

Hareket halindeyken gücünüz tükenmesin. NW-ZX100’ün 70 saate kadar MP3 çalma, 45 saate kadar FLAC oynatma gerçekleştirebilecek şarj kapasitesine sahip olması sayesinde dışarıdayken şarj cihazı bulmakla uğraşmazsınız.

Zengin müzik formatı seçenekleri

NW-ZX100 serisi, Yüksek Çözünürlüklü Ses formatlarının yanı sıra MP3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC ve ALAC gibi popüler formatları da destekler.

Anında bağlantı için NFC Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi, karmaşık kurulum işlemlerini geçmişte bırakır. Belirli NFC özellikli cihazların gövdesindeki N işaretine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve Bluetooth® aracılığıyla müzik akışı gerçekleştirmeye başlayın. NFC’niz yok mu? Sorun değil. Cihazınızın ayarlar menüsünü kullanarak Bluetooth® bağlantısı kurabilirsiniz.

En yüksek kalitede Bluetooth® akışı: LDAC

Sony’nin geliştirdiği Bluetooth® LDAC codec müzik akışınızı yepyeni bir düzeye taşıyor. Normal Bluetooth® akışına göre üç kat daha fazla bit hızını destekler. CD kalitesinde kablosuz ses için 96 kHz örnekleme oranı ve daha verimli kodlama.

Sonuç Olarak ;

Yüksek kapasitesi minimalistik şık tasarımı ile hem kulağa hemde göze hitap eden bu cihazı almak size iyi gelecektir.Umarım Türkiyeye gelir teknoloji fakiri ülkemize gelmesi çok zor olmasada son ihitimal yurtdışından da alabilirsiniz.. Ayrıca fiyatının çok fazla olacağını düşünmüyorum.İyi bir reklamla AYPIL AYPOD a göndermeler yaparak birçok müzik dinleyicisini üzerine çekebilecektir Anlatacaklarım bu kadar..Saygılarımla..

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir