Home / Android / Sony Xperia M5 Xposed Framework Nasıl Yüklenir?

Sony Xperia M5 Xposed Framework Nasıl Yüklenir?

Sony Xperia M5 cihazınıza Xposed Framework yüklemek istiyorsanız bu konumuz size göre.Biliyorsunuz ki Xperia M5 için henüz bir custom recovery paylaşılmadı. Ancak Android Lollipop ve üzeri için Xposed Framework custom recovery ile yüklenebiliyor. Eğer siz de Xperia M5 sahibi iseniz ve cihazınıza Xposed Framework yüklemek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.images (1) Yukarıda da belirttiğimiz gibi Android Lollipop ve daha üst sürümlerde cihazınıza xposed yükleyebilmeniz için bir custom recovery gerekiyor, ama bazı geliştiriciler bu sorunu ortadan kaldırmış sizi daha fazla bekletmeden anlatıma geçelim.Not: Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce cihazınızda root erişimine sahip olmanız gerekmektedir. Xposed Framework ile ilgili bilgi sahibi olmak için bu yazımızı, Xperia M5 cihazınızda root erişimine sahip olmak için bu yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak bu yöntemle cihazınıza Xposed Framework kurarsanız Kamera Ve Albüm uygulamaları çalışmayabilir ama bunu içinde bir çözümümüz var tabii.Kurulum dosyaları İspanyolca’dır.

İndirmeler:

Xposed Framework Ve Düzeltilmiş Uygulamaları buradan indirin.Terminal Emülatörün uygulamasını buradan indirin.

Kurulum:

  • .rar dosyasının içerisinde bulunan installer.bin ve xposed-v80-sdk22-arm64.zip dosyalarını cihazınızın hafızasına kopyalayın.
  • Terminal Emülatörünü açın ve su komutunu girin
  • sh /sdcard/installer.bin komutunu girin
  • Script dosyasının gelmesini bekleyin ve klavyenizden 1’e basıp onaylayın
  • Yine script dosyasının gelmesini bekleyin ve SDK 22 yazıp onaylayın.
  • Script tamamlandıktan sonra Terminal Emülatörünü kapatın.
  • Xperia uygulamalarını orjinalleri ile değiştirin.
  • Cihazınızı yeniden başlatın
  • İşlemler bittikten sonra XposedInstaller.apk sını yükleyebilirsiniz.

İşem Bitmiştir Xperia M5 cihazınız üzerinde Xposed Keyfi Yaşayabilirsiniz.Eğer  “fin de la instalacion. Ahora ve al xposed y marca la opcion de reinicio suave” böyle bir hata alırsanız cihazınızı yeniden başlatın ve daha sonra tekrar deneyin.

Ekran Görüntüleri: 

Screenshot_2016-02-28-23-56-55Screenshot_2016-02-28-23-58-05Xperia M5 cihazınıza Xposed Framework yükleyebildiniz mi? Deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir