Home / Android / Spotify Parti Modu Yayında

Spotify Parti Modu Yayında

Spotify Parti Modu Yayında

Çevrimiçi müzik platformlarının önde gelen isimlerinden olan Spotify, Party adındaki yeni özelliği ve oynatma listeleri ile beraber kullanıcılarına yeni bir deneyim sunuyor.

Spotify, son yıllarda kullanıcılarını daha da memnun edebilmek için, en iyi müzik deneyimi sunuyor ve farklı özellikleri uygulamaya dahil ediyor. Daha önce gelen bir özellik olan Spotify Running ile sizin hızınıza uygun bir şarkı çalıyordu, yeni eklenen Party modu ise benzer bir özellik taşıyor. Spotify’ın yeni modu olan Party, otomatikman şarkıları birbirine ritimlerine göre eşleştiriyor ve geçişlerde parçalarını bir bütün gibi oynatıyor, bu sayede bulunduğunuz ortamda bir DJ varmışcasına akıcı bir müzik keyfi yaşıyorsunuz. Genel olarak bakıldığında oldukça iyi bir özellik olarak gözümüze çarpan Party modu herhangi bir listede geçişler sırasında oluşan boşlukları da yok ediyor.Party modu iOS ve Android cihazlar için aktif hale geliyor, masaüstü kullanıcıları için aktif olmayan bu özellikten sadece mobil kullanıcılar yararlanabilecek. Party moduna ilerleyen günlerde oldukça yeni ve fazla orijinal içerik eklenecek.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir