Home / Diğer Konular / Survivor 2016 Başvuru Formu

Survivor 2016 Başvuru Formu

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğu yaptığı, Dünya’nın en zor yarışması olarak nitelendirilen Survivor, 2015 yılında Tv8 kanalında yayınlanacak. Son yıllarda ünlüler-gönüllüler formatıyla ekranlarda olan ve zorlu yaşam koşullarında mücadele etmek ve yarışma kazanma üzerine kurulu olan Survivor’da kazanan isim 500.000 TL’nin sahibi olacak. Yeni sezonda Survivor’da yarışmacı olmak, Survivor başvuru formunu doldurmalısınız.

 

Aklınızda Survivor’a katılmak gibi bir düşünce varsa, yarışmaya 2 yolla başvuruda bulunabilirsiniz.

Acun Medya’nın Survivor Başvuru Formu sayfasındaki bilgileri doldurup göndererek yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Survivor başvuru formu doldurmak için tıklayın. Sayfada kırmızı kutucuk içerisine alınmış alanları doldurmak zorunludur.2015 Survivor yarışmasına videolu başvuruda da bulunabilirsiniz. Kendinizi anlatan bir video çekerek http://www.tv8.com.tr/yarisma-basvurusu-yap adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Survivor’un yayın tarihi ve yarışmacılarının kim olduğu henüz belli olmamıştır. Elimize bilgiler ulaştığı an bu bilgileri sitemizde paylaşacağız. Yarışma ve başvuru hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir