Home / Android / Swarm Arkadaşlık isteklerini iptal etme

Swarm Arkadaşlık isteklerini iptal etme

swarm-beklemede-olan-arkadaslik-istegiSwarm’da arkadaş ekleyemiyorum. Swarm uygulamasında beklemede olan arkadaşlık isteklerini nasıl görebileceğinizi ve bu arkadaşlık isteklerini nasıl iptal edebileceğinizden bahsedeceğiz. Ayrıca size arkadaşlık isteği atanların listesini de görebilirsiniz. Swarm üzerinden 1000 arkadaş limitiniz bulunmakta. Bu limiti geçmediğiniz halde arkadaşlık isteği atamıyor iseniz uygulamanın destek kısmından iletişime geçiniz. Arkadaş ekleme hatası, arkadaş ekleme engeli alan var ise yorumdan iletsin.Facebook üzerinden sürekli arkadaş eklediğinizde belli bir süre onayla butonu çıkar ve buna devam ettiğiniz taktirde de belli bir süre sonra Arkadaşlık isteği göndermeniz engellenir. Bu olay Swarm uygulamasında da yer almakta. Eğer arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişiler kabul etmez ve beklemede olan listeniz artar ise belli bir süre sonra Swarm arkadaşlık isteği gönderemez hale gelirsiniz. Swarm şifremi unuttum diyen kullanıcılar ne kadar unutkan olursa olsun, siz çok fazla istek atınca engelleneceğinizi unutmayın. Swarm mekan bildirmek içindir ancak çok arkadaşım olsun diye uğraşmak hesabınızın arkadaşlık atma isteğini tehlikeye atacaktır.

Swarm’da Arkadaşlık isteği nasıl iptal edilir ?

Swarm üzerinden bir çok arkadaşlık isteği atmış olabilirsiniz. Bunları listeli bir halde göremiyorsunuz maalesef. Tek yapmanız gereken arama kısmından isteği attığınız kişiyi aramak ve o kişinin profil kısmında BEKLEMEDE yazan butona basılı tutarak isteği iptal etmeniz lazım. 2-3 Saniye basılı tuttuktan sonra Beklemede olan butonu Arkadaş Ekle butonu olarak değişecektir. İstek attığınız kişileri tek tek bularak arkadaşlık isteğini iptal et işlemini yapmalısınız, toplu bir şekilde yapılmıyor maalesef. Belki ileride güncelleme ile beraber bu özellik gelebilir.SORUNUNUZ VAR İSE YORUM KISMINDAN İLETEBİLİRSİNİZ.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir