Home / Android / Swarm Hesap Silme , Foursquare Hesap Silme 2015

Swarm Hesap Silme , Foursquare Hesap Silme 2015

Swarm uygulaması şuan için en çok kullanılan yer bildirimi uygulamalarından bir tanesi .Uygulamaya gelen yeni özellikler ile birlikte de çok keyifli bir halan swarm uygulamasında yeni arkadaşlar bulabilir , yer bildirimleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra direkt mesaj gönderme özelliği de bulunan swarm uygulaması aslında foursquare tabanlı bir uygulama olduğunu da unutmayalım. Swarm hesap silme işlemi yaparken de bizde bu husustan faydalanmış olacağız. Foursquare hesap silme ile swarm aynı şey olduğundan dolayı ana siteden yapmış olduğumuz işlem bizim swarm hesap kapatma için yeterli olacaktır.

Hesap Nasıl Kapatılır ?

  • İlk öncelikte buradaki linke giriş yapıyoruz. https://tr.foursquare.com/login?continue=%2Fdelete_me
  • Ardından eğer giriş yapmadıysanız giriş yapınız.
  • Sonra niçin hesabı silmeniz gerektiğini belirttikten sonra hesap sil seçeneği ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

foursquare hesap silmeFoursquare ‘den hesabımızı sildikten sonra otomatik olarak Swarm’den de silme işlemi gerçekleşmiş olacak. Yukarıdaki linkten silme işlemini gerçekleştirmiş olmanız yeterli olacaktır. Ben tüm hesaplarımı sileceğim neredeyse diyorsanız twitter hesap silme konumuzu da ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir