Home / Android / Swarm şifremi unuttum / Swarm Şifre Değiştirme

Swarm şifremi unuttum / Swarm Şifre Değiştirme

 swarmSwarm şifremi unuttum diye arama yapan kullanıcılar için Swarm Şifre nasıl değiştirilir adlı sayfamızı oluşturduk. Swarm şifre değiştirme sayfamızda anlatacaklarımız ile parolanınızı kısa bir süre içerisinde değiştirebileceksiniz.Swarm Android uygulaması ile gittiğiniz mekanları uygulamaları içerisinde arkadaşlarınız ile yer bildirimi yaparak paylaşabilirsiniz. Bu bildirimleri paylaşırken arkadaşlarınız ile yakın olduğunuz mekanlarda görüşebilir ve ortak yer bildirimi yapabilirsiniz.

Swarm Şifre Sıfırlama

Buraya tıklayarak Swarm foursquare sayfasına gidiniz. Burada karşınıza iki seçenek çıkacak.Swarm hesabınızı eposta yada telefon numarası ile oluşturabilirsiniz. Hangisi ile oluşturduysanız ona tıklayın ve devam edin.Eposta adresinizi yazdıktan sonra email adresinize gelen link aracılığı ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. Mail gelmedi ise Spam Junk klasörüne bakınız.Telefon numarası ile şifre değiştirme yaparken kayıt olurken yazdığınız numara olmasına dikkat ediniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir