Home / Android / Swing Copters 2 Android için Google Play’de! İndirip Oynayabilirsiniz

Swing Copters 2 Android için Google Play’de! İndirip Oynayabilirsiniz

Swing Copters 2, Flappy Bird ile başlayan sinir bozucu ve eğlenceli oyun akımının ilk öncülerinden biri olarak gösterilen Swing Copters oyunun devamı olarak Google Play üzerindeki yerini alarak Android oyun severlerin beğenisine sunuldu.Yaklaşık 8 MB boyutundaki küçük sayılabilecek bir kurulum dosyasına sahip olan oyundaki temel amaç yine aynı. Etrafa çarpmadan belirtilen yöne gitmenin amaçlandığı oyundaki kahramanımız da ilk oyundakine oldukça benzese de biraz farklı. Oyunu oynadıkça başka karakterler de seçebiliyoruz. Her pilotun ise farklı bir ismi var ve aynı zamanda bazı temel özellikleri de birbirlerinden farklı. Copters Inc. olarak tanımlanan uçuş şirketine katılma ve istenen uçuşu gerçekleştirme üzerine kurulu olan oyunda yine pilot koltuğuna geçerek hem sinir bozucu hem de eğlenceli bir oyun deneyimine ortak olabiliyoruz.

Swing Copters 2 Nasıl Oynanır?

Uçağın motoru çalıştırdıktan sonra motorun istenilen hıza ulaşmasını bekliyoruz ve ardından da Android telefon ya da tablet üzerinden yukarı yönde tuşlara basıyoruz ve bu sayede pilotumuza ve aracımıza yön vermeye çalışıyoruz.Swing Copters 2 oynaOyunda birçok madalya kazanmak ve olabilecek en üst yüksekliğe ulaşmak amaçlanıyor. Kazanılan madalyalar ve puanlar sayesinde pilotu geliştirebiliyor daha doğrusu daha gelişmiş pilotlar seçebiliyoruz.Swing Copters 2 nasil oynanirOyun içi satın alma sistemi üzerine bir gelir modeline sahip olan oyunun Android oyun severler tarafından nasıl bir ilgi göreceği ve geçmişteki popülerliğini sürdürüp sürdüremeyeceği şimdiden merak konusu.Android için Swing Copters 2 indir Swing Copters 2 İndir QR-Code Swing Copters 2 Developer: DOTGEARS Price: Free* iPhone ve iPad için Swing Copters 2 oyunu yakında.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir