Home / Android / Tablet Android Yazısında Kalıyor Sorunu ve Çözümü – Cep Telefonu oyunları

Tablet Android Yazısında Kalıyor Sorunu ve Çözümü – Cep Telefonu oyunları

ReklamlarAndroid cep telefonunuz veya Tabletiniz Android yazısında takılı mı kalıyor ? Android işletim sistemli cihazlarınızda açılışında Android yazısında kalıyor ise bu sorunu çözmek için sizlere bu sayfada destek vereceğiz.

Tabletim Android yazısında kalıyor , bu sorunu nasıl çözebilirim ?

ReklamlarAndroid tabletleriniz de bu sorunu oldukça kolay bir işlem ile çözebilirsiniz. Android tabletleriniz de yan tarafında veya altında küçük bir delik bulunur. Bu deliği kullanarak Android tabletinize reset atabilirsiniz.Reset atma işlemi Tabletiniz fabrika ayarlarına geri dönecek ve artık Android yazısında kalıyor sorunu ortadan kalkacaktır.  Yukarıda denediğiniz yöntem ile sorununuz ortadan kalkmadı ise Tabletinize Rom atmanız gerekmektedir.Bu sayfamızda sizlere Tablet Android yazısında takılıyor, tablete nasıl reset atılır, tablete reset atma, telefon Android yazısında takılıyor,tablet açılmıyor android yazısında kalıyor ,android tablet açılmıyor,tablet açılış ekranında kalıyor gibi sorunlara nasıl çözüm üretebileceğinizden bahsettik. İyi günler dileriz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir