Home / Android / Tango Windows Phone’de Sık Kullanılıyor

Tango Windows Phone’de Sık Kullanılıyor

tango nasıl kullanılırGünümüzde görüntülü, sesli ve yazılı olarak arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle ve diğer tanıdıklarımızla sohbet edebilmenin pek çok alternatif yolu bulunmaktadır. Özellikle akıllı cihazların gelişerek yaygınlaşması sonucunda pek çok üretici firma, geliştirmiş oldukları uygulamalar ile cihaz sahiplerine hizmet etmeye başladı. Bu uygulamalardan bazıları çok fazla tutulmazken bazıları ise tüm dünya genelinde yaygınlaşarak kullanılmaya başlandı. Tango uygulaması da görüntülü, sesli ve mesajlaşma şeklinde görüşme sağlayan en popüler uygulamalardan birisi olarak dünya çapında kullanılmaktadır.

Hem Android hem de IOS kullanıcıları için yayında olan bu uygulama, Tango Windows Phone olarak da kullanılabilmektedir. En çok kullanılan bir diğer görüşme, mesajlaşma uygulaması olarak whatsapp ile benzer özellikler göstermekle birlikte farklı yanları da bulunmaktadır. Tango da hat ekleme, rehbere göre liste yapma gibi özellikler yoktur. Fakat kayıt olarak kullanmaya başlamak sadece birkaç saniye sürmektedir. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra bu uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı da otomatik olarak bulur ve görüşme yapabilmeniz için gerekli alt yapıyı otomatik olarak kendisi hazırlar.

Dünya üzerinde akıllı cihaz kullanıcılarını göz önünde bulundurduğumuzda 200 milyondan fazla kişinin Tango kullanmaya başladığını görmekteyiz. Özellikle son zamanlarda Tango Windows Phone Lumia 520 için en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Aynı şekilde Tango Windows Phone Lumia 920 ve diğer modelleri için de son derece popüler bir hale gelmiş bulunmaktadır. WiFi ya da 3G bağlantısı ile yapacağınız tüm Tango görüşmeleri tamamen ücretsizdir. Kullanımı ve ara yüzü oldukça sade olan bu uygulamayı rahatlıkla her yaştan her kesimden kullanıcılar kullanabilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir