Home / Windows İşletim Sitemi / Windows Mobile / Tavsiye Uygulama Ve Oyunlar WindowsphoneMiz

Tavsiye Uygulama Ve Oyunlar WindowsphoneMiz

Tavsiye uygulamalarımızdan birkaçı, bazı uygulamalar ve oyunlar özellikle bu hafta öne çıkanlardan windowsphonehaber tarafından seçilmiştir.

#1 – Monocle

Windows Phone için yayınlanmış olan, fotoğraf düzenleme konusunda ilginizi çekebilecek efektlere ve düzenleme araçlarına sahip olan Monocle, bu haftanın öne çıkanları listemizde yerini aldı.

Efektler uygulayabileceğiniz, Monokl lensler kullanabileceğiniz uygulama gerçek zamanlı önizleme ile düzenlemelerinizi gösteriyor. Tabi ki efekt uygularken orjinal halini de aynı anda görebilirsiniz.

Windows Phone için Monocle uygulamasını buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

QR_Monocle

Mağaza Puanı: -/5

#2 – Sembolize

sembolize-kapak

Vazgeçilmez kişisel finans uygulaması Akche‘nin yapımcısı IdeaLabs’ın yayınladığı yeni bilgi oyunu ‘Sembolize’ bu haftanın öne çıkan uygulamaları listemizde yerini aldı.

Sembolize oyununun amacı oldukça basit; isminden de anlaşılacağı gibi 9 bölümde 100’ün üzerinde sembolün neyi ifade ettiğini bilmeye çalışıyorsunuz. Türkçe ve İngilizce seçeneği ile sevindiren uygulama ile vaktinizi hoş bir şekilde doldurabilir, yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Sembolize oyununu buradaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sembolize-indirMağaza Puanı: 5/5

#3 – Perfect FlashLight

Windows Phone için yayınlanmış en iyi flaş-el feneri uygulamalarından biri olan Perfect FlashLight bu hafta listemizde yerini aldı. Pusula ve benzeri kullanışlı özelliklere sahip olan uygulama hoş bir kullanıcı arayüzüne sahip.

Mors alfabesi ile mesajınızı iletebileceğiniz Perfect FlashLight uygulamasını buradaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

perfect-flaslightMağaza Puanı: 4.5/5

#4 – Zing Mp3

zing

Başarılı kullanıcı arayüzü ile karşılaştığımız, ancak ilk açmamız itibariyle bizi Vietnamca karşılayan Zing MP3 uygulamasını bu haftanın öne çıkan uygulamalarına dahil ettik.

Arayüzünden çok memnun kalacağınız, bir o kadar da hızlı olan uygulamayı ilk açtığınızda sol üstteki menüden “Vietnam” dilini İngilizce’ye çevirmeniz uygulamayı kullanışlı hale getirecektir.

Kütüphanenize erişebilen ve müzik indirmenizi sağlayan Zing Mp3 uygulamasını buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

zing-mp3Mağaza Puanı: -/5

#5 – Dragon Mania Efsaneleri

Dragon-Mania-Legends-jogo-gameloft-header-e1420653160960

Gameloft’un bu hafta Windows Phone Mağazası’nda yayınladığı oyunu Dragon Mania Efsaneleri listemizde yerini aldı. Kullanıcıların beğenisini kazanan oyunda ejderhalar için ejderistanı kurup savaşlara giriyoruz.

Başarılı grafiklere sahip olan Dragon Mania Efsaneleri oyununu buradaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

qr-dragon-mania-legendsMağaza Puanı: 5/5

#6 – Benim Tarayıcım

Windows Phone Mağazası’nda çok da yaygın olmayan, görüntüleme & gezinme ile para kazanma uygulamalarından en yenisi “Benim Tarayıcım” forumda en çok tartışılan uygulamalar arasında.

Belirli görüntülemeye, uygulamada belirtilen ücretleri kazanabileceğiniz uygulama aktif olarak kullanılıyor.

Uygulama hakkında ayrıntılı bilgi için buradaki linke tıklayın.

benim-tarayıcım-indir

Mağaza Puanı: 3.5/5

#7 – Badland

maxresdefault

iOS, Android ve Windows Phone için yayınlanan sevilen oyun Badland; bu haftanın bahsi geçen uygulamalarından biri idi. Üstün grafikleri, sesleri ve fizik motoru ile öne çıkıyor.

4.99TL fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulan ve ücretsiz deneme sürümü bulunan oyun, 80 benzersiz seviyeyi içinde barındırıyor. Multiplayer modu da bulunan Badland oyununu buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz

bandlandMağaza Puanı: 4/5

#8 – İlaç Takip Sistemi

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı yeni ilaç takip uygulaması bu hafta listemizde yerini aldı. Aldığınız ilacın sisteme kayıtlı olup olmadığı görebileceğiniz, son kullanma tarihini kontrol edebileceğiniz uygulama İlaç Takip Sistemi; Microsoft Türkiye blogunda da yayınlanan uygulamalar arasında.

Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Sistemi uygulamasını buradaki linke tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

windowsphone-ilactakipMağaza Puanı: 4.5/5

#9 – Runtastic Pro

unnamed4

Kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlanan spor & egzersiz takip uygulaması Runtastic Pro uygulaması listemizde yerini aldı. Yürüş, koşu, bisiklete binme verilerinizi toplayarak size kullanışlı grafikler sunan uygulama; en çok indirilen sağlık uygulamalarından biri.

Kısa süreliğine ücretsiz olan Runtastic Pro uygulamasını buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

QR_Runtastic_Pro_NewMağaza Puanı: 4.5/5

#10 – Duolingo

Size dil öğretebilen ve bunu çok başarılı bir arayüz ve kullanım ile sunan Duolingo bu haftanın öne çıkan uygulamaları listemizde sonuncu sırayı aldı.

Android ve iOS platformlarında sevilen; Windows Phone platformunda da kullanıcılardan tam not alan Duolingo’da bu hafta gelen güncelleme ile iyileştirmeler yapıldı.

Windows Phone için Duolingo uygulamasını buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

duolingo-qr

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Tapatalk Nedir? Nasıl Kullanılır?

 Bu uygulamayı yüklediğiniz zaman forum sitelerini hızlı bir şekilde dolaşabilir ve en az kotada düzeyine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir