Home / Diğer Konular / Telefon Adı Değiştirme Nasıl Yapılır

Telefon Adı Değiştirme Nasıl Yapılır


Android ve ios işletim sistemine sahip telefonunuzun adını değiştirmek için aşağıdaki resimli anlatımımızı takip edebilirsiniz.

Telefon adı, Wi-fi yayını veya Bluetooth yayını yaparken görünmektedir. Bu gibi işlemleri yaparken herhangi bir karışıklık olmaması ve cihazınızı tanımak için , cihazınıza özel bir isim verebilirsiniz. Telefon adları, fabrika çıkışında genellikle model numarası olarak verilmektedir. Örneğin Lg G5 telefonunuz varsa, telefonunuzun varsayılan adı G5’tir.

iPhone telefon ismi nasıl değiştirilir ?

iPhoone aygıtınızda Ayarlar > Genel > Hakkında‘ya gidin. Aygıtınızın adının bulunduğu ilk satıra dokunun. Telefonunuza vermek istediğiniz ismi girerek işlemi tamamlayın.

Android telefon ismi nasıl değiştirilir ?

Android telefonlarda işlem, telefon marka modeline göre bazen değişiklik göstermektedir fakat genel olarak aşağıdaki menüde ayarları bulabilirsiniz.Ayarlar / Genel / Telefon hakkında / Telefon adı seçeneklerini takip ederek telefonunuzun ismini değiştirebilirsiniz. Telefon adınızı değiştirdikten sonra Wi-fi hotspot yayını yaparak veya bluetooth bağlantınızı açarak ismiin değiştiğini görebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir