Home / Android / Temple Run 2 Android için indirilmeye hazır!

Temple Run 2 Android için indirilmeye hazır!

Mobil oyun klasikleri arasında yer alan Temple Run’ın 2. oyunu Temple Run 2 geçen hafta iOS kullanıcılarına sunulmuştu. Sevilen oyun Temple Run 2, artık Android kullanıcıları için de indirilmeye hazır durumda!

Temple Run oyununu bilmeyen pek yoktur ancak yine de kısaca anlatalım. Oyunda sizi kovalamakta olan maymunlardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Kaçışta sağa/sola dönüşler zıplayıp, aşağıya eğilme gibi kontroller bulunuyor. Oyun esnasında karşınıza çeşitli bonuslar çıkıyor. Bu bonuslardan bazıları aşırı hızlanma, görünmezlik(dokunulmazlık), puanları mıknatısla çekme yeteneği. Oyunda ilerleyip en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz.

Bir önceki oyuna göre grafiksel ve oynanış olarak geliştirmelerin gerçekleştiğini belirtelim. Artık bizi yenilenmiş olan doğada daha büyük maymunlar kovalıyor. Ayrıca önceki oyundan farklı olarak iplere tutunup ilerleme ve vagon üzerinde ilerleme gibi yeni özellikler bulunuyor.

Yeni Temple Run oyununun tanıtım videosu:

Temple Run 2’yi ücretsiz olarak Google Play‘den indirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir