Home / Android / The Walking Dead Sevenlere Android ve iPhone Oyunu

The Walking Dead Sevenlere Android ve iPhone Oyunu

The Walking Dead hayranlarının bayılacağı ücretsiz bir Android ve iOS (iPhone, iPad)oyunu tanıtmak istiyoruz sizlere.

Zombi, Survive oyunlarını sevenlerin bayılacağı Android telefon ve tabletlerde keyifle oynanan (özellikle tabletlerde geniş ekran avantajıyla) bir oyundan bahsedeceğiz.

Oyunumuzun adı Into the Dead.  Oyunda zombilerden kaçmaya çalışan adamın gözünden görüyoruz herşeyi.  Alabildiğine geniş ve zombilerle dolu arazide sağ sol yaparak ölümüne yardırıyoruz.

android-iphone-the-walking-dead-oyunu

Sağ sol manevralarıyla kaçabiliyor ya da silahımız varsa öldürüp yola devam edebiliyoruz. Kontrolleri hareket sensörü veya ekranın sağ soluna dokunma şeklinde ayarlama şansımız var.

Oyunda en önemli şey seri olmak geç kaldığınız an bir zombinin kollarında kendinizi bulabiliyorsunuz ama bu sahne türk filmlerindeki sarılma sahnelerinden hallice, zombilerimiz yoğun bir aşk gösteriyor.

Yolda cephaneler var böyle parlak ışıklarla gösteriliyo onları alıp silahlanabiliyoruz. Elektrikli testere, tabanca, silah, tüfek, el bombası gibi seviyeleri ilerledikçe açabildiğiniz ya da para ödeyerek satın alabileceğiniz silahlar var.

Oyunda belli görevler tamamlayarak yeni silahlar vs açabiliyoruz.

Alabildiğine keyifli ve sıkmayan bir oyun. Şimdiden bol bol eğlenceler ve iyi şanslar diliyoruz. Kafaya kafaya yardırın.

Android kullanıcıları için Google Play adresi.

Apple kullanıcıları için iTunes adresi.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir