Home / Android / Turkcell T60 Görüntülü Konuşma Var mı?

Turkcell T60 Görüntülü Konuşma Var mı?

Geçtiğimiz günlerde güzel bir tanıtım ile Turkcell yeni akıllı telefonu olan Turkcell T60 modelini tanıttı.Telefon fiyat ve performans bakımından diğer modellerine göre çok iyi diyebiliriz.Turkcell bir önceki modeli olan T50’de olan eskiklikleri modelde tamamlamış ve kullanıcıları için yapmış.Daha önceki modelde hatırlarsanız Hafıza kartı giriş yoktu.Aynı zamanda kamera olarakda yeni özellikler eklenmiş ve HDR çekme özelliği bu modelde bulunuyor.Diğer bir durum ise işletim sistemi.T50 modeli Android Lollipop 5.0 versiyonunu almayacak ama Turkcell T60 ile bu versiyon yüklü olarak gelmektedir.

Turkcell bu konuda biraz zayıf diyebiliriz.Yani görüntülü konuşma yapmak istiyorsanız uygulama bazlı yapabiliyorsunuz.Google play üzerinden Skype benzeri uygulamaları indirebilir ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Yani hangi gsm operatörünü kullanırsanız kullanın hat üzerinden görüntülü konuşma yapamıyorsunuz ve bu büyük bir dezavantaj diyebiliriz.Eğer görüntülü konuşma yapmak istiyorsanız internet üzerinden uygulama ile yapabilirsiniz.

Turkcell T60 teknik özellikleri;

-5 inç HD ekran (1280×720)
-8 çekirdekli 1.5 GHz’lik Snapdragon 615 işlemci Qualcomm 8939
-16 GB dahili depolama alanı
-MicroSD kart desteği (Harici Hafıza 32 GB’ye Kadar)
-13 MP arka kamera (1080p video kayıt özelliği) ve 5 MP ön kamera
-2400 mAh pil gücü
-İşletim sistemi Android Lollipop 5.0
-T60 3G var Görüntülü görüşme yok. Uygulama ile görüntülü konuşma yapılabiliyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Krank Mili Nasıl Çalışır

Krank Mili Nasıl Çalışır? Bir arabanın yakıtın girişinden pistonlarına motoruna hatta dönme hareketi sağlayarak tekerleklere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir