Home / Diğer Konular / Türkiye Deki En Uygun Tatil Yerleri Nerelerdir

Türkiye Deki En Uygun Tatil Yerleri Nerelerdir


Türkiye Deki En Uygun Tatil Yerleri Nerelerdir

 Tatil denildiği zaman dünyada ki sayılı merkezlerden birisi Türkiye’dir. Bu kadar önemli bir tatil noktası olan Türkiye için tatil fiyatları fazlasıyla el yakmakta ve fazlasıyla insan bütçesini zorlamaktadır. Dünya da en çok turist çeken ülkeler listesinin içinde bulunan Türkiye’de yerli turist çoğu zaman tatil yapmakta zorlanmaktadır. Ege bölgesi olsun Akdeniz bölgesi olsun yaz için en ideal bölgeler olarak gösterilmektedir. Yazları yoğun turist akımına uğrayan bu bölgelerde deyim yerindeyse yaz aylarında yer bulmak çok zordur. Kış aylarında ise Türkiye için en önemli turizm kış turizmidir. Kış turizminde Palandöken gibi Uludağ gibi kayak merkezleri fazlasıyla ilgi görmekte ve ülkeye gelir sağlamaktadır. Bu kadar çok turistik özelliklere sahip Türkiye için bütçenizi sarsmayacak en uygun tatil yerlerinin biz sizlere listesini çıkardık. 

 MARMARİS

Evet yanlış duymadınız. Çok ünlü bir isme çok harika bir görsele sahip olsa da yılın belli zamanlarında apart oteller olsun indirimler olsun, çok düşük bir fiyata rahatça tatil imkânı sunabilir.Ayrıca sitemizde yer alan Marmaris Tatil ve Gezi Rehberi yazımızda MARMARİS hakkındaayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

 BODRUM

Bodrum ne kadar çok insan bütçesini zorlayacak bir tatil noktası gözükse de gözde yerleri dışında hem uygun fiyatla sizlere tatil imkânı sunmak ta hem indirim dönemlerin de bütçenizi sarsmamakta hem de görsel açıdan gözlerinize büyük bir zevk sunup geri döndüğünüzde içinizde huzur kelimesini barındırabilir.Ayrıca sitemizde yer alan Bodrumda Tatile Nerelere Gidilmeli? yazımızda BODRUM hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

 DALYAN

Çoğu insanın belki de bilmeyeceği dalyan Muğla’nın saklı cennetlerinden biri olarak tatilcilere uygun tatil fırsatları sunmaktadır. Genelde turistlerin ilgi gösterdiği buna rağmen apart otellerin uygun fiyatlarda olduğu içinde birçok eğlence noktası barındıran Dalyan’ın en ünlü sahili soyu tükenmekte olan kaplumbağa sürüsünün yaşadığı plajıyla dikkat çekmektedir. 

 ABANT

Kış tatili için Uludağ, Palandöken gibi noktalarda çok para harcamaktansa bir Bolu’ya uğrayıp hem bolu aşçılarından harika lezzetler tadıp hem de Abant ta harika bir kış geçirmek uygun fiyata mümkündür. 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Interrail Nedir, Nasıl Yapılır

İntterrail Avrupa üzerinde seyahat edebileceğiniz bir tren yolculuğudur. Bu uygulama ile treninize atlayabilir ve Avrupa’yı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir