Home / Android / Turuncu İndirim Nedir?

Turuncu İndirim Nedir?

Turuncu İndirim nedirÜlkemizdeki en büyük teknoloji mağazalarından birisi olan Teknosa, sürekli indirimler ve çeşitli kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Özellikle Turuncu indirim adını verdiği kampanyası ile birçok üründe ciddi indirimler yaparak müşterilerinin beğenisine sunuyor. Peki, nedir bu Turuncu indirim dedikleri? Turuncu indirim, Teknosa tarafından müşterilerine alış verişlerinde puan kazandıran, kazandıkları puanları kullanarak alış verişlerinde indirim sağlayan, ekstra fırsat ve özel avantajlar sunan bir kampanyadır. Üzerinde turuncu etiket olan ürünlerde ayrıca indirimler ve fırsatlar sunan kampanya için tanımlanan kişiye özel Turuncu Kartlar mevcuttur. Turuncu indirim nedir sorusuna bu şekilde cevap vermemiz mümkündür.

Turuncu indirim kampanyasından faydalanan müşteriler her 1 TL tutarındaki alış verişlerinde 1 puan kazanırlar. Kazanılan puanlar 500 olduğunda 7,5 TL tutarında bir indirim çeki kazanılır ve alışverişlerde kullanılabilir. Turuncu kart sahipleri özel fırsatlar ve indirimler olduğunda derhal bilgilendirme mesajı gönderilir. Böylece indirimler ve fırsatlardan anında bilgi sahibi olunur. Alış verişlerde kazanılan puanlar alış veriş çekine dönüştürülerek yine alış verişlerde kullanılabilmektedir. Kazanılan puanlar hediye çekine döndürüldükten sonra geçerlilik süresi 1 aydır ve bu hak Teknosa tarafından sms ile bilgilendirilir. Her bir alış verişte sadece 1 tane alış veriş çeki kullanılabilmektedir. Kullanılmayan çekler ise son kullanma gününde 23.59’da geçersiz hale gelecektir.

Anlaşılacağı üzere Turuncu kart oldukça cazip indirimler sunuyor. Peki, turuncu indirim ne zaman oluyor? Turuncu indirim hafta sonu tüm mağazalarda ve web sitesinde yer alıyor. Cuma akşamı 22.00’da aktif olan turuncu indirim Pazar 23.59’a kadar devam ediyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir