Home / Android / TV 8 Yan Ekran : Yetenek Sizsiniz Nasıl Oy Verilir ?

TV 8 Yan Ekran : Yetenek Sizsiniz Nasıl Oy Verilir ?

TV 8 Yan Ekran Yetenek Sizsiniz yarışması için nasıl kullanılır ve nasıl oy verebilirim bilmiyorum diyorsanız doğru yere geldiniz. Aşağıdaki işlemleri takip ederek yarışmacılara destek olabilir ve onlar için oy kullanma şansını elde edebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak ve yarışmacıları oy vermek çok basit ve kolay. Aşağıdaki adımları eksiksiz bir şekilde yapıp diğer konularımızdan yardım aldıktan sonra işlemleri gerçekleştirirseniz yarışmalarda sizlerde çok kolay bir şekilde oy kullanabilirsiniz.

TV 8 Yan Ekran Yetenek Sizsiniz Yarışmasında Nasıl Kullanılır ?

1- Öncelikle TV8 Yan Ekran apk indir linkinden uygulamayı indiriyoruz.2- Uygulamayı sorunsuz bir şekilde kurduktan sonra uygulamayı açıyoruz.3- Bizden üye olmamız istenecektir. Sorunsuz bir şekilde üye olmak için TV8 Yan Ekran üye ol konumuza bakabilirsiniz.3- Yarışma saati geldiğinde uygulamada aktif bir şekilde beklerseniz etkinlikle geldiğinde uygulamada fark edeceksiniz.4- Bildirimleri açarsanız yarışmalarda etkinlik olduğunda sizlere bildirim gelir.5- Kimi zaman oy verme , kimi zaman sorulara cevap verme gibi etkinliklere çok kolay bir şekilde katılabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir