Home / Android / TV8 Yan Ekran : O Ses Türkiye Yarışmasında Nasıl Oy Veririm ?

TV8 Yan Ekran : O Ses Türkiye Yarışmasında Nasıl Oy Veririm ?

TV8 Yan Ekran uygulaması geçtiğimiz sezon çıkmış olan ve kanaldaki programları daha aktif hale getirmek için yapılmış bir uygulama. Uygulama çıktığında aslında deneme sürümü gibi haldeydi ancak şuan yeni sezon ile birlikte yeni ve en popüler yarışmalar başlıyor. Bunlardan bir tanesi O Ses Türkiye Yarışması . Bu yarışmaya da uygulama sayesinde aktif bir şekilde katılabilir ve en az orada izliyor gibi etkili olabilirsiniz. Böylelikle pasif izleyici konumundan çıkmış ve aktif izleyici konumuna geçmiş olursunuz. TV8 Yan Ekran uygulamasının asıl amacı da daha renkli ve daha hareketli bir yarışma heyecanı yaşatmak. Yarışmalara nasıl katılırım diyorsanız hemen sizlere nasıl katılacağınız hakkında bilgiler verelim.

O Ses Türkiye Yarışmasına Nasıl Katılırım ?

1- Öncelikle TV8 Yan Ekran apk indir linkinden uygulamayı indiriyoruz.2- Uygulamayı sorunsuz bir şekilde kurduktan sonra uygulamayı açıyoruz.3- Bizden üye olmamız istenecektir. Sorunsuz bir şekilde üye olmak için TV8 Yan Ekran üye ol konumuza bakabilirsiniz.3- Yarışma saati geldiğinde uygulamada aktif bir şekilde beklerseniz etkinlikle geldiğinde uygulamada fark edeceksiniz.4- Bildirimleri açarsanız yarışmalarda etkinlik olduğunda sizlere bildirim gelir.5- Kimi zaman oy verme , kimi zaman sorulara cevap verme gibi etkinliklere çok kolay bir şekilde katılabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir