Home / Android / Twitch Alan Gerekli Hatası Çözümü

Twitch Alan Gerekli Hatası Çözümü

Twitch canlı yayın yapma platformu olarak kullanılan bir sistem ve bir çok oyunun dünya turnuvaları dahil Twitch üzerinden yapılıyor. Bu platform sizlere yapılan canlı yayınları izleme olanağı tanırken aynı zamanda canlı yayın yapma olanağı da sunuyor. Şuan için en çok oynanan oyunların hemen hemen hepsi Twitch üzerinden yayınlarını yapmaya devam ediyor diyebiliriz. Bu pasta dilimine Youtube’da bir giriş yapmak istedi ancak tam istediğine ulaşamadığını görebiliyoruz. Tabi bu şuan geçerli olan bir durum.Twitch platformunda canlı yayın yapamaya çalışırken yayın ismini ve hangi oyun hakkında canlı yayın yaptığınızı ayarlarken bir hata çıkıyor karşımıza. Her şeyi doğru yaptığımızdan eminiz ancak sürekli yukarıdan kırmızı bir tablo içerisinde alan gerekli uyarısı gelip duruyor. Şimdi bunu nasıl çözeceğimize bir göz atalım.

Çözüm

  1.  Yayın ismi , oynadığımız oyun , dil seçildikten sonra ona “Done” seçeneğine tıklıyoruz.
  2.  Hata geldiğinden aşağıdan dili İngilizce yapın ve tekrardan “Done” seçeneğine tıklayın.
  3.  Bu sefer hata almamanız gerekiyor. Hata vermeyince tekrardan yayının ismini ,dilini değiştirmek için geri dönüş yapıp Türkçe seçeneğini seçtiğinizde hata almayacaksınız.

Sorunun çözümü sizlere yardımcı oldu mu bizlere bildirirseniz seviniriz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir