Home / Android / Twitter Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır ? (Kod İle)

Twitter Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır ? (Kod İle)

Twitter ve diğer sosyal paylaşım platformlarında bulaşan virüs gibi uygulamalar yüzünden takip ettikleriniz durduk yere artabilir ve bundan dolayı bir çok kişiyi istemeden takip etmiş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bir çok kişiyi takip etmekten vazgeçmek çok uzun zaman alacaktır. Hatta kimi zaman hesabı silip tekrardan hesap açmak bile daha mantıklı gelecektir. Hesap silme demişken twitter hesap silme konumuza linkten ulaşabilirsiniz. Konumuza geçecek olursa bu hesap silmeden sizi kurtarıp bir kod ile toplu bir şekilde takip bırakma sağlayabiliriz. Aşağıdaki adımları uyguladıktan sonra sorunsuz bir şekilde twitter üzerindeki takip ettiklerinizden kurtulabilirsiniz.

Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır ?

Öncelikle aşağıdaki resimdeki gibi takip ettiğiniz kişinin üzerine gelip “takibi bırak” butonuna sağ tıklayıp “ögeyi denetle” seçeneğine tıklıyoruz.twitter toplu takip birakmaArdından aşağıda vermiş olduğum kodu Console kısmına girdikten sonra yapıştırıyoruz ve “enter” tuşuna tıklıyoruz.setInterval(function () { t = $(“.following”).find(“.follow-button”); if (!t[0]) { window.scrollTo(0, $(document).height()); } else { console.log(t.attr(“class”)); t.trigger(“click”); } }, 1000)twitter takip birakma koduBu işlemden sonra beklemeniz gerekecek ve bilgisayarınızda takılmalar yaşayabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir