Home / Android / Twitter’da Takip Ettiklerim Artıyor Ne Yapmalıyım ?

Twitter’da Takip Ettiklerim Artıyor Ne Yapmalıyım ?

Twitter’da takip ettiklerim artıyor ve nedenini bilmiyorum diyenlerdenseniz. doğru yere geldiniz. Son zamanlarda sıkça görülen sorunlardan bir tanesi olarak sosyal hesaplarınızda uygulamalara vermiş olduğunuz izinler. Kimse sizin hesabınızın şifresini bilmediği halde bir işlem yapamaz ta ki siz ona izin verene kadar. Bazen belirli yerlere üye olmaya çalışırken farkında olmadan uygulamalara izin verebiliyoruz. Kimi zaman oyunlara üye olurken kimi zamanda dur takipçi kasayım derken. Takipçi kasma sitelerine genelde üye olurken sizin hesabınızın kontrolünü alırlar buradan da uyarmış olalım. Şimdi bu zararlı uygulamalar twitter‘dan nasıl kaldırırız ona bir bakalım.

Twitter Zararlı Uygulamaların İzinlerini Kaldırma

1- Hesabımıza buradan giriş yapıyoruz.2- Profil kısmımıza gelip “Ayarlar” butonuna tıklıyoruz.twitter takip ettiklerim - 13- Sol kısımdaki “Uygulamalar” menüsüne tıklıyoruz.twitter takip ettiklerim - 24- Karşımıza izin verdiğimiz uygulamalar çıkacak. Eğer burada tanımadığınız bilmediğiniz zararlı uygulamalar var ise kaldırabilirsiniz.twitter takip ettiklerim - 3NOT: Bu işlemleri yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmeniz önerilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir