Home / Android / Twitter’ın Sizi Takip Etmesini Nasıl Engellersiniz?

Twitter’ın Sizi Takip Etmesini Nasıl Engellersiniz?

Twitter uygulaması her güncellemenin ardından kullanıcıları biraz daha yakından takip ediyor. Gelen son güncelleme de kullanıcıların farkına varmasının pek zor olacağı bir ayrıntıya sahip.Popüler paylaşım uygulaması, size daha çok ilgilenebileceğiniz ve dikkatinizi daha çok çekecek tweetler ve kullanıcılar göstermek için özelleştiriliyor. Öyle ki bu uygulama cihazınızdaki uygulamalardan dahi haberdar durumda. Android uygulamasının son sürümünde bir ayar mevcut. Bu ayar, varsayılan olarak cihazınızdaki uygulamaların takip edilmesini onayladığınız şekilde geliyor. Bu yüzden uygulama, cihazınıza indirdiğiniz uygulamaların bir listesini kaydedebiliyor. Sizin ilgi alanlarınızı bu şekilde takip edebilen Twitter, size bu yönde tweetler ve kullanıcılar gösteriyor. Sponsorlu gönderileri de bu şekilde düzenleyebiliyor.Bu yazımızda Twitter’ın sizin uygulamalarınızı takip etmesini nasıl önleyeceğinizi anlatacağız.Twitter Android uygulamasının son sürümünü indirin: Twitter İndir QR-Code Twitter Developer: Twitter, Inc. Price: Free Uygulamayı indirdikten sonra ya da cihazınıza son sürüm güncellemesi geldikten sonra uygulamayı açın. Uygulamanın başlangıç ekranında öncelikle Twitter, sizi bu konuda bilgilendiriyor. Ancak bunu es geçerseniz gerekli ayarı Ayarlar kısmından yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Twitter’ın Cihazınızdaki Uygulamaları Takip Etmesini Önleyin

  1. Öncelikle uygulamayı açın. Ekranın sağ üstünde bulunan menü butonuna dokunun.
  1. Bunu yaptığınızda bir pencere açılacaktır. Pencerede Ayarlar kısmına dokunun.

1 ve 2

  1. Gelen ekranda kullanıcı adınızın yazılı olduğu yere dokunun.

3

  1. Bildirimler ve Senkronizasyon bölümü açılacaktır. Ekranı yukarı kaydırdığınızda “E-posta yoluyla bul” seçeneğinin altında “Uygulamalarıma uygun biçimde Twitter’ı kişiselleştir” seçeneğini göreceksiniz. Buna dokunun.

4

  1. Gelen ekranda bu seçeneğin yanındaki onay işaretini kaldırın.

5Şimdi Twitter sizin uygulamalarınızın bir kaydını tutamayacak. Bununla birlikte Twitter’ın sizin uygulamalarınızı takip etmesini ve buna göre kişiselleştirme yapmasını isterseniz onay işaretini kaldırmayabilirsiniz.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir